spot_img

زامبی‌های جاده‌نشین | بررسی بازی “Zombie Highway”

زامبی‌ها به نوعی محرک تبدیل شده‌اند. محرک برای جذب مخاطب یا ایجاد جذابیت. بازی Zombie Highway توانسته با استفاده درست از این موجودات، به اثری سرگرم‌کننده تبدیل شود.

آخرالزمان شده و شما در جاده‌ای بی‌انتها گیر افتاده‌اید، سوار بر اتومبیل خود باید تا سر حد مرگ تلاش کنید و از دست زامبی‌ها فرار کنید. زامبی‌هایی که سرعت بالایی دارند و در تلاشند تا ماشین شما را از بین ببرند. آن‌ها در طول مسیر روی خودروی شما می‌پرند و با حرکت‌های سریع ماشین باید آن‌ها را روی زمین بیاندازید تا صدمه کمتری به ماشین وارد شود. هرچه در بازی پیشروی کنید، تعداد زامبی‌ها بیشتر شده و در نتیجه کار شما نیز سخت‌تر می‌شود. از طرفی زامبی‌های مختلفی به شما حمله می‌کند و باید تمام قدرت خود را خرج کنید تا شکست نخورید.

با کسب امتیاز می‌توانید، اتومبیل خود را تجهیز کنید و روی آن سلاح نصب کنید و برای افراد درون ماشین نیز اسلحه بخرید. با این کار این شانس را دارید که در برابر زامبی‌ها مدت زمان بیشتری زنده بمانید و دوام آورید. از این نظر بازی خوب عمل کرده و با امکاناتی که در اختیار شما می‌گذارد به اثری جذاب تبدیل شده است. بازی از نظر بصری هم عملکرد خوبی دارد و طراحی محیط و اتومبیل بسیار خوب شکل گرفته. همین‌طور انیمیشن حرکت و حمله زامبی‌ها هم خوب از آب در آمده است. اگر به بازی‌های رکوردی و البته زامبی‌ها علاقه دارید، این بازی را از دست ندهید.

حتما بخوانید