رویداد Xbox و Bethesda روز 22 خرداد برگزار خواهد شد

نمایش گیم‌پلی Starfield به احتمال بسیار زیاد بخشی از این مراسم خواهد بود.

مایکروسافت اعلام کرده است که رویداد Xbox و Bethesda در تاریخ 12 ژوئن/22 خرداد ساعت 21:30 به وقت تهران برگزار می‌شود. این ایونت قرار است به طور زنده در بیش از 30 زبان در YouTube ،Twitch ،Facebook و شبکه‌های دیگر پخش شود. جزئیات بیشتری منتشر نشده؛ اما این نمایش به گفته حساب کاربری Xbox در توییتر به «عناوینی شگفت‌انگیز از Xbox Game Studios و Bethesda و شرکای این ما در سراسر جهان» اختصاص دارد. همچنین در مورد عناوین آینده گیم‌پس برای کنسول‌های Xbox و PC نیز خبرهایی خواهیم شنید.

جف گراب از VentureBeat از اولین کسانی بود که درباره رویداد Xbox و Bethesda در ماه ژوئن گزارشی منتشر کرد و گفت که این رویداد شبیه به E3 برگزار خواهد شد. از چیزهایی که از پیش مشخص شده می‌توان به این اشاره کرد که تاد هاوارد، رییس Bethesda Game Studios، به طور رسمی اعلام کرده که در تابستان امسال شاهد نمایشی برای Starfield خواهیم بود. شایعات مربوط به یک طرح خانواده برای Xbox Game Pass نیز مدتی است که شنیده می‌شود و بنابراین ممکن است شاهد یک رونمایی مناسب مناسب و تاریخ انتشار برای آن باشیم.

شایعات حکایت از این دارد که Certain Affinity مشغول کار بر روی یک مود مشابه بتل رویال برای Halo Infinite است که ممکن است در ماه نوامبر عرضه شود. یک اطلاعیه یا حداقل یک تبلیغ کوتاه از این مود چندان عجیب نیست. همچنین ممکن است شاهد اطلاعات جدیدی در مورد بازی‌هایی همچون Forza Motorsport ،Senua’s Sacrifice: Hellblade 2 The Outer Worlds 2 ،Contraband و ریبوت The Fable باشیم.

حتی ممکن است برای پروژه انحصاری هیدئو کوجیما برای Xbox که مدت‌هاست خبر آن را می‌شنویم نیز شاهد اطلاعاتی باشیم. به هر حال باید تا روز 12 ژوئن/22 خرداد صبر کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Age of Empires IV در راه Xbox است

احتمال همکاری Certain Affinity و Xbox قوت بیشتری می‌گیرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید