Xbox دوم شهریور در Gamescom حضور خواهد داشت

طبق آنچه مایکروسافت قول داده، قرار است در این مراسم که در 24 اوت/ 2 شهریور برگزار می‌شود، اطلاعات جدیدی درباره عناوین فرست پارتی و ثرد پارتی این شرکت به گیمرها و طرفداران بازی‌های ویدئویی داده شود.

در پایان ماه جاری میلادی، بار دیگر نمایش مجازی Gamescom برگزار می‌گردد. همانطور که قبلاً تأیید شده بود، Xbox یکی از چندین نام بزرگی است که تأیید شده در این نمایشگاه حضور دارند. اکنون، مایکروسافت دقیقاً اعلام کرده است که چه زمانی باید انتظار نمایش اختصاصی Xbox را داشته باشیم.

تاریخ 24 اوت برای نمایش Xbox در Gamescom تأیید شده است. این برنامه ساعت 10 صبح به وقت پاسیفیک برابر با ساعت 9:30 شب 2 شهریور به وقت تهران پخش می‌شود و پریس لیلی و کیت یگر میزبانان آن هستند. مایکروسافت می‌گوید که می‌توانید انتظار «اطلاعاتی جدید و مهم» در مورد عناوین فرست پارتی و ثرد پارتی این کمپانی در این رویداد داشته باشید. از عناوین آینده Xbox Game Pass و بازی‌هایی که برای تعطیلات آینده معرفی شده‌اند نیز به احتمال زیاد در این کنفرانس چیزهایی خواهیم شنید. احتمالاً از همین الان بسیاری از گیمرها و به خصوص کسانی که کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس را در اختیار دارند، بی‌صبرانه انتظار اخبار جدیدی درباره عناوین تولید شده یا منتشر شده توسط مایکروسافت هستند.

با توجه به اینکه Forza Horizon 5 و Halo Infinite بازی‌های بزرگ Xbox برای تعطیلات پایان سال جاری میلادی هستند، احتمالاً می‌توان انتظار داشت که شاهد اخبار جدیدی درباره این دو عنوان باشیم. می‌توانیم امیدوار باشیم که بالاخره در این رویداد تاریخ انتشار Halo Infinite را دریافت کنیم. طرفداران مستر چیف، کاراکتر محبوب مجموعه بازی‌های Halo، احتمالاً قرار است از این نمایش لذت زیادی ببرند.

در همین حال، علاوه بر Xboxدر 25 اوت، یک رویداد مهم دیگر یعنی Gamescom Opening Night Live نیز به میزبانی گئوف کایلی برگزار خواهد شد. این رویداد که حدود دو ساعت طول خواهد کشید، احتمالاً بسیار پربار و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در این باره در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مایکروسافت به زودی حالت نایت مود را به کنسول‌های نسل نهمی خود اضافه می‌کند

رشد مالی ۵۰ درصدی مایکروسافت در گزارش مالی اخیر

منبعGamingbolt

حتما بخوانید