سرویس Apple Arcade میزبان یکی از بازی‌های PlatinumGames می‌شود

بازی World of Demons به سرویس Apple Arcade اضافه می‌شود

بازی World of Demons که در ابتدا و در سال ۲۰۱۸ برای انتشار روی دستگاه‌های اندرویدی و iOS معرفی شده بود، بدون اطلاع قبلی و کاملا ناگهانی، روی سرویس Apple Arcade در دسترس قرار گرفت. بازی بعد از رونمایی وارد سکوت مطلق خبری شد و تقریبا همه وجود آن را فراموش کردند. حالا اما نه تنها از وجود داشتن و لغو نشدن بازی مطلع شدیم، بلکه شاهد انتشار ناگهانی آن هستیم، آن هم به شکل انحصاری برای سرویس Apple Arcade.

در این بازی، شما در نقش یک سامورائی قرار می‌گیرید و باید با موجودات شیطانی ژاپنی یا همان Yokaiها مبارزه کنید. سیستم مبارزات بازی Hack n Slash است. همچنین می‌توانید برخی از این Yokaiها را تحت کنترل خود داشته باشید و از آن‌ها در مبارزات استفاده کنید. این موجودات هرکدام توانایی‌های منحصربه‌فردی دارند.

استودیو پلاتینیوم وعده‌ی به‌روزرسانی‌های ماهانه را داده که شامل ایجاد تعادل بیشتر در بازی و صدالبته که محتوای بیشتر می‌شود. این محتوای اضافه می‌تواند شامل شخصیت‌های قابل بازی بیشتر، رویدادهای درون بازی و چپترهای داستانی بیشتر باشد. بازی دارای بخشی برای خریدهای درون‌برنامه‌ای است ولی هنوز مشخص نیست که این محتویات جدید وعده داده شده هم بخشی از این آیتم‌های خریدنی بازی خواهند بود یا به رایگان در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید