spot_img

در جستجوی ترسی الکی! | بررسی بازی “Where are you Slenderman”

اجرا و ساخت دوباره یک بازی موفق برای یک پلتفرم دیگر همیشه راهی به سوی موفقیت نیست! سلندرمن چیزی است که پتانسیل بالایی دارد، اما Where are you Slenderman موفق نشده از این پتانسیل استفاده کند.

سلندرمن یکی از افسانه‌ها یا شاید حقایقی است که افراد زیادی روی آن مانور داده‌اند و محصولات و آثار مختلفی پیرامون این شخصیت یا موجود ساخته شده است. بازی Slenderman که برای رایانه‌های شخصی پیش از این ساخته و عرضه شده بود، با اینکه خیلی عنوان ساده‌ای بود ولی توانست به موفقیت زیادی دست پیدا کند و طرفداران ژانر ترس از این بازی راضی بودند. اما این بازی آن‌طور که باید نتوانست روی موبایل‌های هوشمند خوش بدرخشد و مخاطب را راضی نگه دارد. بازی با اینکه از کنترل خوبی برخوردار است و گیم‌پلی آن تقریبا بی هدف و پوچ است. نشانگری در گوشه صفحه این امکان را فراهم کرده تا شما به دنبال هدف خود بروید ولی این نشانگر به هیچ وجه شما را به مسیر درست نمی‌رساند و باید خیلی شانس بالایی داشته باشید.

این بی هدف بودن تقریبی گیم‌پلی را کنار بگذاریم به ظهور سلندرمن می‌رسیم. حضور این شخصیت به هیچ وجه ناگهانی نیست و هیچ ترسی ایجاد نمی‌کند، فقط اندک هیجانی شکل می‌گیرد تا از دست او فرار کنید. از حیث گرافیکی نیز Where are you Slendrerman نه خیلی خوب است و نه خیلی بد. با یک گرافیک ساده طرف هستیم که باعث آزار گیمر نمی‌شود. موسیقی و صداگذاری نیز واقعا معمولی هستند و چیز زیادی برای ارائه ندارند. این عنوان به طور کلی اثری نیست که تجربه‌اش را بر خود واجب بدانید.

حتما بخوانید