spot_img

مپ Pacific بازی Warzone روز 18 آذر عرضه می‌شود

بر اساس آخرین خبرها، تاریخ اعلام شده برای عرضه این نقشه و همچنین فصل 1 CoD: Vanguard مشمول یک هفته تاخیر خواهد بود.

بازی Call of Duty: Vanguard از استودیو Sledgehammer از زمان عرضه به دلیل طیف وسیعی از مشکلات، استقبالی کمتر از ایده‌آل داشته است. در حالی که قرار بود فصل 1 این بازی در 3 دسامبر همراه با انتشار مپ Pacific بازی Warzone آغاز شود، هر دو تا 9 دسامبر/18 آذر به تعویق افتادند. کسانی که Vanguard را خریداری کرده‌اند، 24 ساعت زودتر به آن دسترسی خواهند داشت تا بتوانند بازی را از 8 دسامبر شروع کنند.

با اینکه در همان روز بخش کمپین بازی Halo Infinite نیز آغاز شده و همچنین احتمالاً برای بخش مولتی‌پلیر آن نیز آپدیت‌های منتشر می‌شود، با این حال احتمالاً عرضه مپ Pacific بازی Warzone نیز بتواند مخاطب زیادی را به خود جذب کند. در کنار یک نقشه جدید که Caldera نام دارد، آنتی‌چیت Riochet نیز در آن روز بر روی Warzone آغاز به کار می‌کند. با این حال نکته ناراحت‌کننده این است که پلیرهای بازی Call of Duty: Vanguard باید مدت بیشتری صبر کنند تا این آنتی‌چیت به بخش مولتی‌پلیر این بازی نیز اضافه شود.

Call of Duty: Vanguard و همچنین بتل رویال محبوب Warzone هر دو برای پلتفرم‌های Xbox One ،PS4 ،PS5 ،PC و Xbox Seris S/X عرضه شده‌اند. Vanguard نتوانسته موفقیت‌های تجاری بسیاری از عناوین پیشین سری Call of Duty را تکرار کند و حال باید دید آیا ادغام آن با Warzone به محبوبیت آن کمک می‌کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فروش بازی Call of Duty: Vanguard؛ بدترین در 14 سال گذشته

از نقشه جدید بازی Call of Duty: Warzone رونمایی شد

سیستم آنتی چیت جدید به بازی Call of Duty: Warzone اضافه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید