spot_img

شواهد بیشتری از ساخت ریمیک Metal Gear Solid 3 وجود دارد

صفحه لینکدین یک کارمند سابق استودیو Virtuos نشان می‌دهد این استودیو در حال ریمیک یک بازی AAA است.

اخیراً در گزارشی این ادعا مطرح شده بود که Konami به ریمیک کامل بازی Metal Gear Solid 3 Snake Eater چراغ سبز نشان داده است. بنا بر این گزارش‌ها، ریمیک این بازی در استودیوی Virtuos در سنگاپور که متخصص پورت کردن بازی‌ها است، در حال توسعه است. حالا اتفاقاتی افتاده که احتمالاً اعتبار این گزارش را بالاتر می‌برد.

طبق آنچه که اکانت توییتری FaizShaikh7681 گفته است، صفحه LinkedIn یکی از کارکنان سابق این استودیو نشان می‌دهد که این استودیو در واقع روی چنین پروژه‌ای مشغول به کار است. ژیانگ لی، که تا ژوئن 2019 مهندس نرم افزار در Virtuos بوده است، در صفحه LinkedIn خود می‌گوید که در استودیو، روی «ریمیک بازی اکشن ماجراجویی AAA معرفی نشده‌ای» کار کرده است. در حالی که جزئیات مربوط به این پروژه بسیار کم است، اما به پشتیبانی از رزولوشن 4K در همه پلتفرم‌ها اشاره شده است.

در گزارشی که پیشتر منتشر شده بود و در بازی‌نما نیز به آن پرداختیم، اشاره شده بود که Konami چند مورد از فرنچایزهایی را که می‌خواهد احیا کند، در طول سال 2022 معرفی خواهد کرد. این پروژه‌ها شامل بازی Castlevania که Konami در استودیوهای داخلی خود مشغول به ساخت آن است و همینطور پروژه Silent Hill که مدت طولانی‌ای است شایعات بسیاری حول آن شنیده می‌شود، خواهد بود. اگر این گزارش‌ها درست باشند، پس در آینده‌ای نه چندان دور متوجه خواهیم شد که پروژه‌ای که Virtuos مشغول به کار بر روی آن است، چه خواهد بود. هر چند تا همینجا هم مشخصات گزارش شده با مشخصات Metal Gear Solid 3 سنخیت دارد و بنابراین طرفداران طرفداران سری Metal Gear دلایل زیادی برای خوش‌بین بودن خواهند داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

یکی از دست اندرکاران قدیمی سری Metal Gear Solid برای Konami بازی می‌سازد

ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 در دست ساخت قرار دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید