spot_img

آپدیت بازی Vampyr برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر شد

با این آپدیت پشتیبانی از فریم ریت 60 فریم بر ثانیه و رزولوشن 1440p به Xbox Series X و PS5 اضافه می‌شود.

بازی Vampyr از استودیو  Dontnod Entertainment شاید بهترین یا بهینه‌ترنی بازی این بازی نبود، اما در اما این بازی علیرغم ایراداتش، نکات مثبتی نیز داشت و بیش از حد کافی از این قابلیت برخوردار بود که بتواند مخاطبان و طرفداران قابل توجهی را حول خود جمع کند.

اکنون، می‌توانید بازی را یک بار دیگر (یا اگر تا به حال تجربه نکرده‌اید برای اولین بار) با رزولوشن و عملکرد بهتر تجربه دهید. Dontnod Entertainment اخیراً از طریق صفحه رسمی بازی در توییتر اعلام کرد که پچ جدیدی برای این بازی در حال حاضر فعال شده است که با نصب آن این بازی از رزولوشن 1440p و 60 FPS بر روی PS5 و Xbox Series X اجرا می‌شود. در همین حال، پلیرهای دو کنسول Xbox Series S و PS4 Pro می‌توانند از این بازی با 1440p و نرخ فریم 30 فریم بر ثانیه لذت ببرند. بر روی Xbox One X نیز این بازی با روزلوشن  1296p و 30 FPS اجرا می‌شود.

بازی Vampyr در حال حاضر برای PS4 ،Xbox One ،PC و Nintendo Switch در دسترس است.

در آوریل 2019، ناشر بازی Focus Entertainment (که در آن زمان Focus Home Interactive نام داشت) اعلام کرد که این بازی بیش از 1 میلیون واحد فروش داشته و ناشر و توسعه‌دهنده Dontnod Entertainment قصد دارند در پروژه جدید دیگری همکاری کنند. از آن زمان هیچ اطلاعات بیشتری درباره این پروژه نشنیده‌ایم. حالا با عرضه این نسخه نسل نهمی از بازی قبلی آن‌ها، احتمال شنیدن اخبار بیشتری از پروژه جدید این ناشر و توسعه‌دهنده نیز وجود دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

لندن در آشوب | بررسی بازی Vampyr

سریال اقتباسی Vampyr در راه تلویزیون است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید