کارگردان بازی Valorant این پروژه را ترک کرد

بر اساس آخرین اطلاعات، او قصد دارد بازی دیگری را برای Riot Games کارگردانی کند.

جو زیگلر، کارگردان بازی Valorant شرکت Riot Games، از تیم توسعه و پشتیبانی این بازی خارج شده و روی عنوان جدیدی کار خواهد کرد. زیگلر در پستی در وبسایت Riot Games اعلام کرد که پس از هشت سال کار بر روی این شوتر محبوب قصد جدایی از آن را دارد که از این مدت یک سال از آن پس از عرضه رسمی بازی بوده است.

او در این پست از هواداران و همکارانش قدردانی کرد و اعلام کرد که جای خود را به فرد دیگری خواهد داد:

«پس از هشت سال کار بر روی Valorant، ساختن آن از صفر با تیمی از توسعه‌دهندگان متعهد و پرشور که به طور خستگی‌ناپذیر برای خدمت به همه شما با احترام و تحسینی که شایسته آن هستید، کار کرده‌اند، من از نقش کارگردان این بازی دست می‌کشم و کارگردانی آن را شوتر دوست خوبم، اندی هو [مدیر ارشد کارگردانی بازی در Riot] می‌سپارم.»

اینکه کارگردان بازی Valorant در مرحله بعدی بر روی چه بازی‌ای کار خواهد کرد هنوز مشخص نیست. آنچه اما مشخص است این است که این پروژه نیز بخش از Riot Games خواهد بود. همانطور که می‌دانیم، Riot پروژه‌های زیادی در دست توسعه دارد که هنوز از بسیاری از آن‌ها اطلاعی نداریم. اما در هر صورت، تغییر در رهبری پیشرفت جالبی برای بازی‌ای است که از زمان انتشار رسمی آن یک سال می‌گذرد. هر کس می‌تواند حدس و گمان خود را درباره این داشته باشد که این تغییر چه تاثیری بر روی این بازی داشت.

Riot به تازگی در اخبار حضور پررنگی داشته است؛ به خصوص پس از اینکه شکایتی در زمینه تبعیض جنسیتی علیه آن تنظیم شد. با این حال، بازی‌های آن همچنان محبوبیت بالایی دارند و حتی ورود آن‌ها به حوزه انیمیشن با سریال Arcane نیز با نقدهای مثبت روبرو شده است. Riot در حال حاضر مانند یک شرکت در حال رشد به نظر می‌رسد.

Valorant هم اکنون برای PC در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ایجنت جدیدی به نام Neon به بازی Valorant اضافه خواهد شد

منبعVG247

حتما بخوانید