spot_img

تریلر جدید بازی Apex Legends از جدیدترین کاراکتر این بازی رونمایی کرد

داستان گذشته این کاراکتر که Ash نام دارد نیز در این تریلر نشان داده می‌شود.

تریلر جدیدی که Respewn Entertainment برای بازی Apex Legends منتشر کرده، جدیدترین شخصیت این بازی یعنی Ash را نشان می‌دهد. این تریلر داستان گذشته این کاراکتر و بخش‌هایی از جایگاه او در روایت کلی این بازی را نشان می‌دهد

Ash را می توان در نقاط مختلف تریلر در حال تقلا با خودش دید. انگار که یک روبات از درون او در حال صبحت با این کاراکتر است. پیشینه Ash خیلی دردناک بوده و بنابراین احتمال این وجود دارد که تعداد زیادی پلیر جذب این کاراکتر شوند. هنوز گیم‌پلی این کاراکتر مشخص نشده است؛ اگرچه جزئیات در این باره به زودی از سوی تیم سازنده بازی Apex Legends مشخص می‌شود.

Ash در فصل 11 این بازی به عنوان یک شخصیت قابل بازی اضافه می‌شود. همچنین اعلام شد که بازی Apex Legends به زودی محتوای داستانی تک‌نفره‌ای را نیز اضافه می‌کند که قرار است با Bloodhound شروع شود. برخی از بخش‌های تریلر اشاره‌ای به روند مشابه برای عش دارند؛ اگرچه هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است. امیدواریم به زودی جزئیات بیشتری درباره بخش‌های آینده این بازی بتل رویال مشخص شود. آخرین کاراکتری که پیشتر به این بازی اضافه شده بود، کاراکتر Seer بود.

از دیگر اخباری که به تازگی درباره این بازی منتشر شده است، مشخص نبودن تاریخ عرضه این بازی است. رایان کی رینی، مدیر انجمن و ارتباطات Respawn،در این باره گفته بود که آن‌ها «در حال کار» بر روی این آپدیت هستند و تیم آن‌ها درباره این آپدیت بسیار هیجان‌زده است. با این حال گفت: «در حال حاضر نمی‌توانیم هیچ چیز قطعی‌ای بگوییم بازیکنانی که امیدوار به عرضه نسخه کراس پلتفرم بازی Apex Legends در سال جاری هستند نیز باید بیشتر منتظر بمانند.» وی همچنین تایید کرده بود که این آپدیت تا سال 2022 به تعویق افتاده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت نسل نهم Apex Legends هنوز تاریخ عرضه ندارد

ایونت Monsters Within بازی Apex Legends در 20 مهر آغاز می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید