spot_img

Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای PC و PS5 معرفی شد

این کالکشن شامل ریمستر Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است.

بله؛ شایعات درست بودند و بالاخره سری Uncharted در حال ورود به PC است. سونی دیشب در جریان ایونت PlayStation مجموعه Uncharted: Legacy of Thieves Collection را برای PC و  PS5 معرفی کرد. این مجموعه در اوایل سال 2022 منتشر می‌شود. مجموعه شامل ریمسترهای Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy است.

هر دو عنوان در PS4 از نظر بصری فوق‌العاده بودند؛ اما ریمسترهای آن‌ها در قالب Uncharted: Legacy of Thieves Collection آن‌ها حتی بهتر نیز به نظر می‌رسید. سونی تأیید کرد که نسخه PC این مجموعه توسط استودیو Iron Galaxy در حال توسعه بوده و مدت کوتاهی پس از نسخه PS5 منتشر می‌شود. البته باید دید که اوضاع برای دارندگان کنونی هر دو بازی در پلی استیشن 4 چگونه کار خواهد بود و آیا آن‌ها موظف به پرداخت مبلغ اضافه‌ای برای ارتقاء به نسخه نسل نهمی هستند یا نه.

اما یک سوال مهم دیگر نیز باقی می‌ماند: Uncharted: The Nathan Drake Collection که شامل سه بازی اول این مجموعه بود، آیا قرار است نسخه نسل نهمی دریافت کند؟ آیا امکان دارد این مجموعه نیز زمانی به  PC راه پیدا کند؟ باید منتظر جزئیات بیشتری باشیم تا ببینیم سرانجام ماجراهای نیتن دریک بر روی PC به کجا می‌رسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تصویر جدیدی از فیلم سینمایی Uncharted منتشر شد

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید