بازی Star Wars شرکت Ubisoft احتمالاً تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

یکی از لیکرهای مشهور صنعت گیم گزارشی از عناوین آینده این شرکت فرانسوی منتشر کرده است.

به لطف تام هندرسون، لیکر مشهور صنعت گیم، اطلاعات جدیدی درباره عناوین آینده Ubisoft منتشر شده است. دنباله‌ای بر Immortals: Fenyx Rising، عنوان Assassin’s Creed Rift و حتی یک بازی جدید در سری Prince of Persia با زاویه دید 2.5 بعدی در راه خواهند بود. با این حال هندرسون در توییت خود از بازی شعبه Massive این شرکت یعنی Star Wars نام نبرده است.

با این حال هندرسون در توییتی دیگر به این بازی نیز اشاره کرده است: «من در اینجا به بازی Star Wars شرکت Ubisoft نپرداخته‌ام؛ چون فکر می‌کنم احتمالاً زمان زیادی تا انتشار آن باقی مانده و در بهترین حالت در سال 2025 عرضه خواهد شد.» با این حال در یک دورنمای کلی، این خبر چندان هم عجیب نیست. این عنوان در ژانویه سال 2021 معرفی شد و تایید شد که در «مرحله اولیه توسعه» قرار دارد. به احتمال زیاد پیش‌تولید این بازی هنوز ادامه دارد.

درباره بازی Star Wars شرکت Ubisoft اطلاعات بسیار کمی می‌دانیم. آنچه تا به حال به طور قطع مشخص شده این است که با یک داستان ارجینال و «متفاوت از هر چیزی که قبلا ساخته شده» سروکار داریم. این که آیا با یک بازی جهان باز روبرو هستیم و یا یک عنوان شوتر مثل The Division هنوز مشخص نیست.

بر طبق گزارشات، به طور کلی حدود 20 بازی ساخت Ubisoft قرار است رونمایی شده و یا درباره آن‌‌ها اطلاعات جدیدی منتشر شود. ممکن است این عناوین در طول سال در جریان نمایش‌های مختلف توسط Ubisoft معرفی شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Assassin’s Creed Infinity رایگان نخواهد بود

Ubisoft به بازی جدیدی از سری Splinter Cell چراغ سبز نشان داده است

نویسنده سری بازی‌های Assassin’s Creed به شرکت یوبیسافت بازگشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید