Project Q از سوی Ubisoft به طور رسمی رونمایی شد

بر اساس گزارش‌ها این بازی دو مود PvP خواهد داشت و یک عنوان بتل رویال نخواهد بود.

به دنبال شایعات و حتی برخی از فیلم‌هایی که از تست بازی (به لطف Reddit) به بیرون درز پیدا کرده، Ubisoft  رسماً از عنوان با اسم رمز Project Q رونمایی کرد. این بازی که یک عنوان Battle Arena تیمی است، قرار است بر اینکه پلیرها «تجربه‌ای واقعاً تمام‌عیار داشته‌ باشند»، تمرکز کند. از آنجایی که بازی در اوایل مراحل توسعه قرار دارد، هیچ پنجره انتشاری برای آن ارائه نشده است؛ اما بازیکنان علاقه‌مند می‌توانند برای تست‌های آینده بازی ثبت نام کنند.

Ubisoft در توضیحات خود اعلام که Project Q یک عنوان بتل رویال نیست؛ بلکه در عوض «انواع  حالت‌هایPVP  را با یک هدف واحد ارائه می‌دهد: سرگرم کننده!» به طور طبیعی، نگرانی‌هایی در مورد آنچه به آن «تجربه تمام‌عیار» گفته شده وجود دارد. به ویژه این نگرانی‌ها از آن جاست که اخیراً این شرکت اعلام کرده که در عناوین آینده خود از NFT استفاده خواهد کرد. با اینکه این کمپانی فرانسوی برنامه‌ای برای اضافه کردن NFT به Project Q ندارد، اما این بدان معنی نیست که در آینده نیز چنین نکند.

در حالی که پلتفرم‌های این بازی هنوز تایید نشده است، گزینه‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC در صفحه ثبت نام آن وجود دارد.

بر اساس گزارش تام هندرسون، اینسایدر معروف، عنوان جدید Ubisoft دو مود خواهد داشت: Showdown که در آن چهار تیم با دو پلیر با یکدیگر خواهند جنگید و همچنین Battle Zone که یک مود چهار نفر به چهار نفر است که در آن پلیرها می‌بایست بخش‌های مختلف نقشه را برای بدست آوردن امتیاز کنترل کنند. در کنار سلاح‌هایی مثل چکش‌ها، آتش‌بازی، پینت گان و کارت‌ها، بازیکنان همچنین می‌توانند توانایی‌هایی مانند بال‌های ایکاروس برای پرواز کردن بدست آورند. همچنین قابلیتی به نام Wonders در بازی وجود دارد که سبک بازی افراد را به طور کامل تغییر می‌دهد.

Project Q توسط شعبه بوردو Ubisoft ساخته شده است و اگرچه تأیید نشده که بازی رایگان است، وبسایت رسمی توسعه‌دهنده قبل از رونمایی از بازی گفته بود که در حال کار بر روی «یک بازی جدید PVP  رایگان است» است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Assassin’s Creed Infinity رایگان نخواهد بود

بازی Star Wars شرکت Ubisoft احتمالاً تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید