Tom Clancy’s XDefiant توسط یوبی‌سافت رونمایی شد

بازی جدید یوبی‌سافت، یک تیراندازی رایگان اول‌شخص است که نام Tom Clancy را به همراه خود دارد

بالاخره یوبی‌سافت یک بازی جدید از برند Tom Clancy را رونمایی کرد. بازی جدیدی که اصلا به آنچه طرفداران در انتظارش بودند شباهت ندارد. همراه بازی‌نما باشید.

مدت زیادی است که خبری از بازی‌های قدیمی برند Tom Clancy نیست. با همه‌ی اصرار و خواهش طرفداران سری Splinter Cell، یوبی‌سافت اما همچنان بازی جدیدی از این سری را معرفی نکرده. بازی‌های Ghost Recon به جهان‌باز‌های کو‌آپ تبدیل شده‌اند و امروزه Rainbow Six را همه به عنوان یک بازی چندنفره‌ی رقابتی می‌شناسند. حالا یوبی‌سافت یک بازی دیگر را تحت این برند معرفی کرده که در ادامه‌ی روند چند سال اخیر، یک بازی چندنفره‌ی رقابتی است.

این بازی که وجودش در گذشته و با نام BattleCat لو رفته بود، یک تیراندازی اول‌شخص رایگان است که بازیکنان را در تیم‌های ۶ نفره، در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. در بازی Tom Clancy’s XDefiant چهار فکشن وجود دارد که هر کدام متعلق به یکی از بازی‌های سری تام کلنسی است. فکشن‌های از بازی‌هایی مثل Ghost Recon و Splinter Cell.

هر کدام از بازیکنان در یکی از این فکشن‌ها قرار می‌گیرند و قابلیت‌های منحصربه‌فردی خواهند داشت. مثلا اعضای فکشن Echelon از سری بازی‌های Splinter Cell می‌توانند از دوربین‌های حرارتی معروف سری که روزگاری نماد سم فیشر، قهرمان محبوب آن مجموعه بود استفاده کنند یا افراد فکشن Cleaners از سری Division می‌توانند از آتش‌افکن‌های خود استفاده کنند. قرار است تا در آینده شخصیت‌های بیشتری با قابلیت‌های جدیدتری به بازی اضافه شوند. در بازی Tom Clancy’s XDefiant سلاح های زیادی وجود دارد و هر کدام از این سلاح‌ها، تجهیزات مخصوص خود را دارند و به شدت قابل شخصی‌سازی هستند.

بازی Tom Clancy’s XDefiant هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم، رایانه‌های شخصی و پلتفرم Stadia در دست توسعه است و قرار است تا در تاریخ ۵ اوت/ آگوست اولین دور از حالت محدود آزمایشی آن برگزار شود. این بازی رایگان هنوز تاریخ انتشاری ندارد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید