spot_img

محتویات زیادی از TITANFALL به Apex Legends خواهد آمد

محتوایی که TITANFALL 3 نیست ولی بهتر از هیچ است

موفقیت این روزهای Apex Legends برای همه خوشایند است. یک بازی رایگان بتل‌ رویال که طرفداران زیادی پیدا کرده و استودیو Respawn هم با تمام قوا از آن پشتیبانی می‌کند. البته این پشتیبانی همه‌جانبه به قیمت متوقف شدن روند تولید TITANFALL 3 تمام شده؛ حداقل تا زمان نگارش این متن. موضوعی که باعث ناراحتی طرفداران این مجموعه‌ی مهجور و جذاب شده است. حالا اما استودیو Respawn خبرهای خوشی برای این دسته از افراد دارد. البته این خبرهای خوب، شامل ساخته شدن TITANFALL 3 یا چیزی شبیه به آن نمی‌شود، ولی خب، بهتر از هیچ است!

روز گذشته، آقای Chad Grenier، کارگردان بازی تائید کرد که به زودی و با شروع فصل نهم Apex Legends مقدار قابل توجهی از محتویات مربوط به تایتان‌فال به بازی اضافه خواهد شد. محتویاتی که به گفته‌ی ایشان، طرفداران تایتان‌فال دوست ندارند که آن‌ها را از دست بدهند!

«در فصل بعدی، یعنی فصل ۹، شما محتویات زیادی از تایتان‌فال را می‌بینید که به شکل‌های گوناگونی به بازی برمی‌گردند. من قبلاً به برخی از افراد این موضوع را گفته بودم. اگر شما یکی از طرفداران بازی‌های تایتان‌فال هستید، از فصل نهم غافل نشوید. چیزهای جذاب زیادی برای شما وجود خواهد داشت.»

آقای Chad Grenier، کارگردان بازی Apex Legends

البته قرار نیست که تایتان‌های قدرتمند به زمین بتل‌ رویال وارد شوند. این موضوع قبلاً توسط سازندگان رد شده بود، چرا که به گفته‌ی آن‌ها، وجود نیروی قدرتمندی مثل یک تایتان در یک بازی بتل رویال، به کل تعادل بازی را به هم می‌ریزد. ولی خب ممکن است این ربات‌های هوشمند دوست‌داشتنی در بخش مجزایی از بازی در دسترس قرار بگیرند! به هر حال، باید تا زمان انتشار اطلاعات بیشتر منتظر ماند و دید که Respawn چه برنامه‌هایی برای مهم‌ترین بازی این روزهایش و اصلی‌ترین ip خود چه برنامه‌ای دارد.

بازی Apex Legends یک بازی رایگان بتل رویال است که به شکل رایگان برای تمام پلتفرم‌های اصلی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید