بازی Tiny Tina’s Wonderlands از یک سیستم جابه‌جایی جدید استفاده می‌کند

بر اساس آخرین اطلاعات، این سیستم با پاداش‌هایی نیز برای پلیرها همراه خواهد بود.

بازی Tiny Tina’s Wonderlands اولین نقشه از سراسر جهان را در تاریخ سری Borderlands معرفی می‌کند. این نقشه که بازی‌های قدیمی الهام گرفته، به بازیکنان امکان می‌دهد تا رازهای بازی را که خارج از ماموریت‌های آن وجود دارند، کشف کنند.

قبل از تریلر جدید Tiny Tina’s Wonderlands در The Game Awards، مجله Play با توسعه‌دهندگان این بازی در Gearbox درباره اینکه آن‌ها چگونه می‌خواهند برند منحصر به فرد shooting and looting خود را به یک بازی تمام عیار و با مضمون فانتزی بیاورند، صحبت کرد. یکی از بزرگ‌ترین تغییرات، نحوه گشتن بازیکنان در سراسر جهان بازی است. به جای سفر از یک منطقه به منطقه دیگر با یک سفر گاه به گاه به کشتی خود برای رفتن به دنیایی دیگر، همه چیز در Wonderlands از طریق یک نقشه سراسر جهان به هم متصل می‌شود. همانطور که مت کاکس، مدیر خلاقیت این استودیو، می‌گوید، این نقشه شبیه به این است که یک شخص از نگاه دانای کل به بازی نگاه می‌کند.

نقشه سراسری جهان در بیشتر موارد، مانند یک نقشه مینیاتوری کیفیت و کامل با پوشش مخصوص به خود است. اما از آنجایی که اینجا با Tiny Tina سروکار داریم، مدل‌های دقیق نیز با یک بسته پفک در اینجا و مقداری نوشابه ریخته شده در گوشه دیگر همراه شده‌اند. وقتی از یک ماموریت به ماموریت بعدی می‌روید، یک نسخه کوچک از شخصیت خود را کنترل خواهید کرد و ممکن است برای پرسه زدن از مسیر‌ی که پیشتر نیز از آن گذشته‌اید، پاداشی دریافت کنید.

کایلا بلمور، طراح ارشد بازی در این باره اینطور می‌گوید: «از این طریق می‌توانید نقشه‌های مربوط به طرح کلی ما را کشف کنید. برخی از گشت‌وگذارها و کاوش‌های اضافی حتی می‌تواند به کشف نقشه‌های جانبی منجر شود که کوئست‌های اصلی و خط داستانی خود را دارند. این کوئست‌ها و خط داستانی که تا حدی به داستانی اصلی بازی مرتبط هستند؛ با این حال اما جهان خود را نیز دارند.» با وجود این، هیولاهای سرگردانی نیز وجود دارند که ممکن است با آن‌ها روبرو شوید. بنابراین هر از گاهی مجبور خواهید با مبارزه‌ها دست‌وپنجه نرم کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مراسم State of Play سونی روز 6 آبان برگزار خواهد شد

منبعGamesradar

حتما بخوانید