بازی Thymesia در روز 18 مرداد منتشر خواهد شد

این بازی میان‌نسلی نیست و تنها برای کنسول‌های نسل نهمی توسعه داده شده است.

حالا دیگر احتمالاً عده زیادی با  عنوان آینده استودیو Overborder یعنی بازی Thymesia آشنا هستند. این بازی اکشن RPG که تا حد زیادی از بازی‌های سری Souls الهام گرفته است، در ابتدا قرار بود سال گذشته منتشر شود. با این حال اما عرضه آن تا سال 2022 به تأخیر افتاد. حالا در آخرین تریلر بازی شاهد اعلام تاریخ عرضه آن هستیم که چندان هم دور نیست.

 بازی Thymesia در تاریخ 9 اوت 2022/18 مرداد برای PS5 ،Xbox Series X ،Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. در قلمرویی فانتزی که طاعون آن را فرا گرفته، پلیرها در Thymesia نقش یک شخصیت مرموز به نام کورووس (Corvus) ایفا خواهند کرد. شما برای بازیابی خاطرات خود و احتمالاً پایان بخشیدن به مصیبتی که بر سر شهر نازل شده، سفری را آغاز می‌کنید.

مبارزات در Thymesia تا حد زیادی از Bloodborne الهام گرفته است. در این بازی هم رقص سریع ضربات دقیق سلاح‌ها و سلاح‌هایی هستیم که به وسیله طاعون متحول شده‌اند. Thymesia همچنین به بازیکنان اجازه می دهد تا به یک کلاغ تبدیل شده و به دشمنان خود آسیب برساند. باید دید آیا این عنوان به خصوص در رقابت با دیگر عناوین الهام گرفته از بازی‌های FromSoftware مانند Lies of P موفقیت زیادی کسب کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Lies of P معرفی شد؛ انتشار برای نسل نهم در سال 2023

منبعGamingbolt

حتما بخوانید