هر ماه سه بازی PS VR در اختیار کاربران PlayStation Plus قرار خواهد گرفت

هنوز نام و جزئیات بیشتری از این بازی‌ها مشخص نشده است.

سونی اعلام کرده است که علاوه بر بازی‌های رایگان PS4 و PS5 که مشترکان PlayStation Plus هر ماه دریافت میکنند، سه عنوان PlayStation VR نیز برای آن‌ها ارائه خواهد شد. این موضوع از ماه نوامبر آغاز می‌شود و جزئیات بیشتری در «چند هفته آینده» (احتمالاً زمانی که عناوین PS Plus ماه آینده اعلام می‌شود) منتشر می‌شود.

ناشر همچنین جزئیات مربوط به پنج عنوان برتر پلی‌استیشن VR، یعنی Rec Room ،Beat Saber ،Resident Evil 7: biohazard ،The Elder Scrolls 5: Skyrim VR و PlayStation VR Worlds را به اشتراک گذاشت. از نظر منطقه‌بندی، Rec Room در منطقه آمریکای شمالی و اروپا دست بالا را داشت. در ژاپن، این Resident Evil 7: biohazard است که در صدر جدول‌ها قرار می‌گیرد.

اضافه شدن سه بازی VR به PlayStation Plus به طور بالقوه می‌تواند به معنای حرکتی قوی‌تر به سوی آینده برای بازی‌های VR باشد. سونی قبلاً سخت‌افزار نسل بعدی PlayStation VR را برای PS5 با کنترلرهایی که دارای تریگرهای تطبیق‌پذیر ​​و تشخیص لمس انگشت هستند‌، معرفی کرده است. بر اساس شایعات این هدست در تعطیلات 2022 عرضه می‌شود. علاوه بر این، Firesprite Studios به تازگی به مجموعه استودیوهای PlayStation پیوسته و شایعه شده است که بر روی یک بازی VR در فرنچایز Horizon کار می‌کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید