spot_img

کشف سه نقشه جدید در پیش‌نمایش فنی بازی Halo Infinite

دیتاماینرها در این پیش‌نمایش سه نقشه کاملاً جدید کشف کرده‌اند که گویا یکی از آن‌ها در New Mombasa می‌گذرد.

وقتی با بازی بزرگی مثل Halo Infinite سروکار داریم، نشت اطلاعات به بیرون تقریباً اجتناب‌ناپذیر است. با توجه به تمرکز این بازی بر روی بخش مولتی‌پلیر آنلاین، جای تعجب نیست که چند مورد از این اطلاعات به نقشه‌های موجود در بازی مربوط شود. و حالا نوبت به یکی دیگر از این اطلاعات رسیده است. دیتاماینرها به سراغ فایل‌های دومین  پیش‌نمایش فنی بازی که در حال برگزاری است رفته‌اند و حاصل کار آن‌ها کشف سه نقشه ناشناخته جدید در Halo Infinite است.

یکی از این نقشه‌ها در یک مکان سرپوشیده است که که طرفداران Halo احتمالاً در حال حاضر چندان دل خوشی از آن‌ها ندارند.  به نظر می‌رسد تجهیزات هیدروپونیک در این منطقه قابل مشاهده است. نقشه دیگر Halo Infinite بر روی چیزی شبیه یک حلقه Halo واقع شده است و به نظر می‌رسد در آن یک سلاح ضد هوایی عظیم یک فضاپیمای شورای امنیت سازمان ملل را هدف گرفته است. و اما نقشه سوم چیزی است که احتمالاً برای طرفداران Halo بیشترین جذابیت را خواهد داشت؛ زیرا به نظر می‌رسد که در نیو مومباسا (New Mombasa) واقع شده است؛ شهری در آفریقا که در جریان رویدادهای Halo 2 و Halo 3 ODST نابود شد.

البته، با توجه به مدل فصلی که 343Industries برای Halo Infinite برنامه‌ریزی کرده است، ما نمی‌دانیم که آیا این نقشه‌ها در هنگام عرضه در بازی وجود دارند یا بعد از انتشار به آن‌ اضافه می‌شوند یا خیر؛ اما می‌دانیم که 343 Industri قرار داده است روی همه آن‌ها کار کرده است. این نقشه‌ها جذاب به نظر می‌رسند و این موضوعی دلگرم‌کننده است.

از دیگر اخباری که درباره این بازی می‌دانیم این است که بخش Co-op کمپین و همچنین بخش Forge قرار نیست همراه فصل اول بازی عرضه شوند.

Halo Infinite در 8 دسامبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Halo Infinite روز هشت دسامبر عرضه می‌شود و فصل اول مولتی‌پلیر آن معرفی شد

سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید