توسعه بازی The Quarry به طور کامل پایان یافت

عنوان جدید Supermassive Games روز 10 ژوئن/20 خرداد منتشر خواهد شد.

توسعه بازی The Quarry، اثر جدید Supermassive Games، به طور رسمی پایان یافت و این بازی به اصطلاح گلد شد. توسعه‌دهنده این عنوان که بازی معروف Until Dawn را نیز در کارنامه خود دارد، شش هفته قبل از شروع بازی در ماه ژوئن این خبر را در توییتر تأیید کرد. این بازی برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC عرضه خواهد شد و انتشار آن را 2K Games بر عهده خواهد داشت.

The Quarry داستان نه سرپرست اردوگاه نوجوان است که مهمانی‌ای را در محل معدن هاکت برگزار می‌کنند. با این حال، خواب خوش آن‌ها به سرعت به یک کابوس بدل می‌شود؛ چرا که افراد محلی (و ظاهراً چیزی حتی بدتر) یکی یکی آن‌ها را شکار می‌کنند. تقریباً مانند دیگر عناوین Supermassive Games همچون Until Dawn و The Dark Pictures Anthology بازیکنان می‌توانند هر یک از سرپرستان را کنترل کرده و بر اساس تصمیمات خود، به آن‌ها کمک کنند تا زنده مانده یا با مرگی دردناک مواجه شوند.

 در بازی The Quarry استعدادهایی از هالیوود مانند دیوید آرکت (The Scream) و آریل وینتر (Modern Family) حضور دارند. این بازی قرار است 186 پایان داشته باشد و همچنین می‌توانید آن را با حداکثر هفت نفر به صورت آنلاین بازی کرده و در مورد تصمیمات کلیدی در روند بازی رای‌گیری کنید. همچنین قابلیت Co-op نیز در بازی وجود دارد که هر پلیر می‌تواند یک مشاور متفاوت را کنترل کند. البته، کسانی که می‌خواهند کمتر در جریان بازی مشارکت داشته باشند، می‌توانند شخصیت‌های مختلفی را برای مشاوران تعیین کرده و بازی را مانند یک فیلم تجربه کنند.

عنوان جدید استودیو Supermassive Games در تاریخ 10 ژوئن/20 خرداد منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی The Dark Pictures: The Devil in Me آخرین عنوان این مجموعه خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید