توسعه بازی The Outer Worlds 2 احتمالاً از سال 2019 آغاز شده است

بر اساس جدیدترین اخبار، به نظر می‌رسد Obsidian Entertainment پیش از عرضه نسخه اول، ساخت دنباله این بازی را آغاز کرده است.

از دنباله RPG فضایی تحسین شده استودیو Obsidian Entertainment، یعنی The Outer Worlds 2، پیش‌تر به صورت رسمی رونمایی شده بود. با این حال جزئیاتی که درباره این بازی منتشر شده است را در بهترین حالت می‌توان ناچیز دانست. از تریلر معرفی رسمی بازی که طنزآمیز و بامزه بود، می‌شد چنین برداشت کرد که توسعه بازی The Outer Worlds 2 در اولین مراحل خود است.

با این حال، آنطور که یکی از کاربران توییتر به نام Faizan Shaikh مشاهده کرده است، پروفایل لینکدین مدیر تولید بازی یعنی دن ماس نشان می‌دهد که تیم Obsidian Entertainment از سپتامبر 2019، یعنی یک ماه قبل از انتشار اولین بازی، مشغول کار روی پروژه‌ای بوده است. این اطلاعات جالب توجه است؛ چرا که به این معنی است که توسعه‌دهنده از پیش از عرضه، برنامه‌هایی برای دنباله یک IP جدید در نظر گرفته بوده است. هنوز هیچ اطلاعات رسمی‌ای در مورد تاریخ انتشار بازی وجود ندارد؛ اگرچه اگر توسعه بازی The Outer Worlds 2 واقعاً مدت طولانی‌ای است که آغاز گشته، ممکن است تاریخ انتشار آن نیز زودتر از زمان مورد انتظار باشد.

Obsidian Entertainment همچنین در حال کار بر روی یک RPG اکشن دیگر به نام Avowed است. بر طبق گزارشی که به تازگی منتشر شده، این بازی در حال حاضر در مرحله pre-alpha قرار دارد. در همین حال، همچنین یک گزارش دیگر ادعا کرده است که تیمی به رهبری کارگردان سری بازی‌های Pillars of Eternity در حال کار بر روی یک عنوان RPG دیگر به نام Pentiment هستند. باید دید سرانجام عناوین متعددی که این استودیو در حال ساخت آن‌ها است، به کجا ختم می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Obsidian Entertainment در حال توسعه یک بازی RPG کارآگاهی است

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

توسعه بازی Fable از چهار سال پیش در Playground Games آغاز شده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید