spot_img

The Crew: Orlando عنوان بعدی در سری The Crew خواهد بود؟

به نظر می‌رسد یافته‌های یک دیتامانیر نشان از عنوان دیگری در بازی ریسینگ جهان باز Ubisoft دارد.

چندین تصویر از پروژه‌ای که در Ubisoft با عنوان Project Orlando در حال توسعه است، منتشر شده و توسط کاربری در Reddit به نام RacingGameGuru0300 به اشتراک گذاشته شده است. به گفته این کاربر Reddit، این فایل‌ها مدتی است که در The Crew 2 وجود دارد.

ظاهراً The Crew: Orlando قرار بوده یک بسته الحاقی برای The Crew 2 باشد؛ اما به نظر می‌رسد در حال حاضر به یک بازی کاملاً جدید در این فرنچایز تبدیل شده است. این حدس و گمان بر اساس گفته‌های تام هندرسون، یکی از لیکرهای مشهور صنعت ویدئوگیم، که در توییتر نظرات خود را در این مورد به اشتراک گذاشت. هندرسون همچنین می‌گوید که بازی در حال حاضر در مرحله پیش آلفا قرار دارد و هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای آن مشخص نیست. در توییتی دیگر، او اشاره می‌کند که این بازی می‌تواند در حکم یک ریبوت برای این سری باشد؛ زیرا که Ubisoft از عملکرد The Crew 2 چندان خوشحال نبود.

نکته جالب این است که کاربر دیتاماینر Reddit که در بالا نام او برده شد، می‌گوید که محیط این بازی هاوایی خواهد بود که برای بازی‌ای با نام اورلاندو (منطقه‌ای در فلوریدا) کمی عجیب به نظر می‌رسد. بنابراین نمی‌توان در مورد جزئیات این بازی اطمینانی داشت. پست Reddit همچنین بیان می‌کند که حالت بتل رویال نیز در این بازی وجود خواهد داشت.

البته، همه این‌ها فقط گمانه‌زنی و شایعات اولیه است و بهتر است در حال حاضر با شک و تردید به این اخبار نگاه کرد. باید دید که آیا Ubisoft در ماه‌های آینده خبر رسمی‌ای درباره احیای فرنچایز ریسینگ خود منتشر می‌کند یا اینکه به کلی این فرنچایز را به فراموشی خواهد سپرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

روزی روزگاری در آمریکا | بررسی بازی The Crew 2

منبعGamingbolt

حتما بخوانید