ریمیک The Last of Us در تعطیلات ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد

این گمانه‌زنی بر اساس گفته‌های جف گراب در پادکست Kinda Funny Gamescast است.

مدتی است که شایعات مربوط به ریمیک The Last of Us به گوش می‌رسد و بر اساس اتفاقاتی که به تازگی رخ داده، به نظر می‌رسد این بازی زودتر از آنچه ممکن است فکر کنید آماده خواهد بود. اگرچه هنوز این عنوان به طور رسمی معرفی نشده، گزارش‌هایی ادعا کرده‌اند که توسعه آن تقریباً به پایان رسیده و به همراه عنوان مستقل مولتی‌پلیر از Last of Us اواخر امسال آغاز می شود.

حالا، جف گراب، روزنامه‌نگار حوزه ویدئوگیم، این ادعاها را تقویت نیز کرده است. در قسمت جدید پادکست Kinda Funny Gamescast، گراب این ادعا را مطرح می‌کند که بر اساس آنچه شنیده، The Last of Us در تعطیلات سال 2022 منتشر خواهد شد.

نشانه‌های زیادی پیرامون شایعات مربوط به Last of Us در ماه‌های اخیر دیده می‌شود. از اشاره‌های احتمالی در آگهی‌های استخدامی گرفته تا اشاره‌های جسته و گریخته توسعه‌دهندگان از جمله مواردی بوده که به شایعات پیرامون ریمیک این اثر محبوب دامن زده‌اند. به تازگی، یک تستر کنترل کیفی در Naughty Dog در صفحه صفحه لینکدین خود اشاره کرده که در حال آزمایش و پشتیبانی توسعه یک پروژه ریمیک است که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است.

جف گراب همچنین به تازگی گفته كه این احتمال وجود دارد كه سونی در اوایل ماه ژوئن (یا در ماه سپتامبر) یک رویداد جدید برگزار کند. بنابراین احتمال این وجود دارد که ریمیک شاهکار Naught Dog در آن رویداد معرفی شود. در هر صورت باید منتظر جزئیات بیشتر بود و دید ماجرای این بازی به کجا می‌رسد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

یک آگهی استخدامی احتمالاً به ریمیک بازی The Last of Us اشاره دارد

خریدهای Sony هنوز متوقف نشده است

ریمیک The Last of Us؛ این بار در نمایه لینکدین یک ارزیاب کیفی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید