ریمیک بازی The Last of Us ممکن است در نیمه دوم سال 2022 منتشر شود

بر اساس آخرین اطلاعات، ممکن است شاهد بازی مولتی‌پلیر از سری Last of Us نیز در همین دوره زمانی باشیم.

شایعاتی در مورد پروژه بزرگ بعدی استودیو Naughty Dog منتشر شده است که ظاهراً قرار است ریمیک بازی The Last of Us برای کنسول PS5 باشد. این ریمیک که گویا چیزی بیش از یک ارتقای ساده بصری است، به نظر می‌رسد قرار است زودتر از آنچه فکرش را می‌کنیم به دست گیمرها برسد. تام هندرسون، اینسایدر معروف، به تازگی در توییتی گفته است که از «چند نفر» شنیده  که ریمیک این «تقریباً به پایان رسیده است و ممکن است در نیمه دوم سال 2022 منتشر شود.»

پس از این صحبت‌ها، یک GIF وجود داشت که به صورت طنز یک کلیپ از نمایشگاه CES 2022 سونی را تجزیه و تحلیل می‌کرد که الی و جوئل را در پس‌زمینه روی صحنه نشان می‌داد. اما ظاهرا این همه ماجرا نیست. به نظر می‌رسد پروژه چند نفره جدید این استودیو -عنوانی مستقل که ممکن است معادل Factions برای The Last of Us Part 2 باشد- نیز امسال عرضه خواهد شد. به این ترتیب، هندرسون خاطرنشان کرد که بازی چندنفره و نسخه Director’s Cut از The Last of Us Part 2 در راه هستند؛ اما زمان و چگونگی آن هنوز مشخص نیست. بیانیه نیل دراکمن، رئیس این استودیو، مبنی بر در دست ساختن «پروژه های متعدد» به وجود خارجی این بازی‌ها اعتبار می‌بخشد.

این امکان وجود دارد که پروژه مولتی‌پلیر یک بازی رایگان باشد که در کنار نسخه ریمیک عرضه شود. در آگهی‌های استخدامی قبلی این استودیو، Naughty Dog از آوردن «همان سطح جاه‌طلبی و کیفیت بازی‌های داستان‌محور ما به این پروژه مولتی‌پلیر منحصر به فرد» صحبت کرده است. بنابراین بسیار ممکن است که این بازی به بستری برای ترکیب داستان‌های هر دو بازی در این سری عمل کند. اگر The Last of Us Part 2 Director’s Cut واقعی باشد، چنین نگاهی منطقی است.

زمان همه چیز رانشان خواهد داد؛ بنابراین برای جزئیات بیشتر -و رونمایی احتمالی- باید منتظر ماه‌های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

یک آگهی استخدامی احتمالاً به ریمیک بازی The Last of Us اشاره دارد

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

Naughty Dog از پروژه جاه‌طلبانه‌ای برای عنوان مولتی‌پلیر The Last of Us خبر داد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید