امکان وجود حالت بتل رویال در بازی 2 The Last of Us Part

دیتا ماینری فاش کرد که در محتوای مرتبط با بخش مولتی‌پلیر این بازی که سرانجام همراه با آن عرضه نشد، چیزهایی دیده می‌شود که ممکن است اشاره به وجود بخش بتل رویال در این بازی اکشن ماجراجویی داشته باشد.

شاید سرانجام در سال گذشته بازی The Last of Us Part 2  بدون حالت Factions یا چند نفره آن عرضه  شد، اما حتی در غیاب اعلام رسمی نیز در حال حاضر تقریباً همه می‌دانند که پروژه مولتی‌پلیر مستقل The Last of Us در Naughty Dog در دست ساخت است. حالا داده‌کاوی‌های انجام شده توسط یوتوبری به نام Speclizer ممکن است برخی از جزئیات احتمالی را در مورد آنچه می‌توان از این عنوان مولتی‌پلیر انتظار داشت، فاش کرده باشد.

به نظر می‌رسد فایل‌های باقیمانده موجود در The Last of Us Part 2 به جزئیاتی در مورد بخش‌های چند نفره برنامه‌ریزی شده برای این بازی اشاره داشته باشد. برای شروع، از آیتم‌های مرتبط با بخش چندنفره مانند تلویزیون دستی، دستگاه حالت گوش دادن، و یک قلاده نام برده شده است. کسانی که این بازی را تمام کرده باشند، به راحتی می‌فهمند که دو مورد اخیر مخصوص چه کاری است. دستگاه حالت گوش دادن احتمالاً موردی خواهد بود که به بازیکنان اجازه می‌دهد از مکانیک حالت گوش دادن استفاده کنند احتمالاً وجود چنین دستگاهی به این معناست که در غیر این صورت به طور پیش‌فرض این مکانیک در دسترس نخواهد بود. قلاده هم احتمالاً مربوط به سگ‌ها است که قرار است به عنوان یک نوع دشمن جدید در The Last of Us Part 2 معرفی شوند. علاوه بر این، مدل‌هایی از وسایل زرهی و کوله پشتی نیز در بازی کشف شده است.

قابل ذکر است نقشه‌ای نیز در بازی The Last of Us Part 2 پیدا شده است که احتمالاً برای بخش مولتی‌پلیر استفاده می‌شود. به نظر می‌رسد این نقشه یک منطقه بزرگ است که شامل چندین لوکیشن از بخش داستانی بازی است که در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و از جمله بندر کامالیتو، پارک آدلر و پمپ بنزین در آن دیده می‌شود. اندازه این نقشه به نظر می‌رسد که به وجود یک حالت بتل رویال در این بازی اشاره داشته باشد. علاوه بر این، Speclizer در کامنتی در بخش نظرات ویدئوی خود گفت که آن‌ها فراموش کرده‌اند در ویدئوی منتشر شده به این اشاره کنند  که در داده‌های مرتبط با بازی ردپای کدهای یک دایره انتخاب ایموت، قطب‌نما و یک کد استرینگ شمارش پلیرها را کشف کرده‌اند. اگر تجربه بازی‌های بتل رویال را داشته باشید، متوجه می‌شوید که وجود چنین کدهایی احتمالاً به وجود یک حالت بتل رویال داشته باشد.

البته اینکه که نهایتاً در بازی The Last of Us Part 2 حالت Factions را کنار گذاشت و ظاهراً به عنوان یک پروژه مستقل در حال توسعه است، این احتمال وجود دارد که تغییراتی رخ داده باشد و Naughty Dog در حال کار روی بخش‌های دیگری باشد. با این وجود باید گفت که حالت بتل رویال در بازی مولتی‌پلیر The Last of Us احتمالاً عملکرد خوبی از خود به جا خواهد گذاشت.

چند ماه پیش، Naughty Dog از طریق درخواست استخدام خود تأیید کرد که بر روی اولین بازی مولتی‌پلیر مستقل خود کار می‌کند. پیش از این، در اوایل سال جاری، گزارش ها ادعا می‌کردند که توسعه‌دهنده بازی Days Gone  یعنی استودیو SIE Bend Studio پشتیبانی توسعه پروژه چند نفره The Last of Us را بر عهده دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ناتی‌داگ در حال استخدام طراح اقتصادی برای یک بازی چندنفره است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید