Naughty Dog از پروژه جاه‌طلبانه‌ای برای عنوان مولتی‌پلیر The Last of Us خبر داد

این استودیو می‌گوید که به آنچه در دست ساخت است علاقه زیادی داشته و به محض کامل‌تر شدن، اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر می‌کند.

The Last of Us Day، جشن فرنچایز تحسین شده استودیو Naughty Dog به پایان رسید. توسعه‌دهنده این سری بازی‌ها در این روز محتوایی مثل بخش چند نفره Factions یا بسته الحاقی برای بازی The Last of Us Part 2 معرفی نکرد. با این حال، تایید کرد که محتوای ‌چند نفره‌ای در رابطه با این بازی در حال توسعه است.

در پاسخ به این سوال دائمی که در حال حاضر سری The Last of Us در چه وضعیتی قرار دارد، توسعه‌دهنده این سری چنین پاسخ داد: «به طور خلاصه باید بگویم که ما مشغول کار بر روی آن کار هستیم. ما نظرات جامعه طرفداران این سری را می‌بینیم و می‌بینیم که بسیاری از شما مشتاق بخش چند نفره بوده و به دنبال اطلاعات بیشتری برای آن هستید. در حال حاضر می‌توانیم می‌گوییم آنچه توسط تیم ما در حال توسعه است، دوست داریم می‌خواهیم به آن‌ها زمان بدهیم تا پروژه بلند پروازانه خود را بسازند. وقتی این پروژه آماده شود، اطلاعات بیشتری درباره آن منتشر می‌کنیم.»

Naughty Dog از زمان انتشار The Last of Us Part 2 مشغول «بزرگ کردن تیم خود» است. در حال حاضر آن‌ها برای موقعیت‌های شغلی مختلف مربوط به بخش چند نفره این بازی مشغول استخدام کارمند هستند که البته چندان تعجب‌آور نیست. فرصت‌های شغلی برای «اولین بازی مستقل چند نفره» این استودیو از ماه ژوئن عمومی شده و و به نظر می‌رسد با توجه به این که آن‌ها می‌خواهند این بازی داستان‌محور را حالا بیشتر به یک عنوان اکشن نزدیک کنند، به نظر می‌رسد افراد زیادی را استخدام خواهند.

همچنین شایعه شده است که این توسعه‌دهنده بر روی ریمیک اولین عنوان از سری The Last of Us نیز کار می‌کند. گفته می‌شود که این ریمیک قرار با برخی ویژگی‌های گیم‌پلی جدید و پیشرفت‌های ویژه PS5 (که می‌تواند نشان‌دهنده پشتیبانی از DualSense باشد) همخوانی و چیزی بیش از صرف ارتقاء بصری را ارائه می‌دهد. باید منتظر جزئیات بیشتر از هر دو پروژه در ماه های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

امکان وجود حالت بتل رویال در بازی 2 The Last of Us Part

فردا محتوای کاملاً جدیدی برای بازی The Last of Us معرفی خواهد شد

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید