نیل دراکمن کار بر روی سریال The Last of Us را به اتمام رسانده است

بنا بر آخرین اخبار، فیلمبرداری این سریال وارد مراحل جدیدی شده است.

نیل دراکمن، رئیس Naughty Dog، یکی از خالقان مجموعه بازی‌ محبوب و به یاد ماندنی The Last of Us و کارگردان بخش خلاقیت هر دو بازی، در هفته‌ها و ماه‌های اخیر در کانادا مشغول فیلمبرداری اقتباس آتی HBO از این سری بازی‌های پلی‌استیشن بوده است. همانطور که او در توییت اخیر خود فاش کرد، به نظر می‌رسد آن بخش از فیلمبرداری که مربوط به او بوده، به پایان رسیده است.

کارگردانی دراکمن در سری بازی The Last of Us توسط همه کسانی که دستی در توسعه بازی‌های ویدئویی دارند، کامل و خوب دانسته شده است. به همین دلیل، طرفداران این سری بازی‌ها برای دیدن کارگردانی او روی صفحه تلویزیون بسیار هیجان‌زده هستند. در سپتامبر مشخص شد که او عنوان یکی از کارگردان سریال The Last of Us را نیز خواهد داشت. اقتباس HBO از این مجموعه بازی‌های یکی از موردانتظارترین اقتباس‌های اخیر بازی‌های ویدیویی است که شامل بازیگران ستاره‌ای همچون پدرو پاسکال (در نقش جوئل)، بلا رمزی (الی) و آنا تورو (تس) در کنار  چند بازیگر دیگر است.

دراکمن با ترک کانادا، محل فیلم‌برداری سریال The Last of Us، به Naughty Dog بازخواهد گشت و احتمالاً به کار روی پروژه‌های آینده این استودیو ادامه خواهد داد. اخباری که تاکنون به بیرون درز پیدا کرده حاکی از آن است که Naughty Dog ممکن است در حال کار بر روی نسخه اول سری The Last of Us باشد. هنوز چیزی به طور رسمی مشخص نشده است؛ اما که حتی به فرض صحت این اطلاعات، دراکمن چقدر در این پروژه نقش دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

Naughty Dog از پروژه جاه‌طلبانه‌ای برای عنوان مولتی‌پلیر The Last of Us خبر داد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید