همکاری The Initiative با Crystal Dynamics در ساخت ریبوت Perfect Dark

استودیوی سازنده سری Tomb Raider در ساخت این بازی جاسوسی همکاری خواهد داشت.

استودیو The Initiative که در حال کار بر روی عنوان بعدی از سری Perfect Dark بعدی برای پلتفرم Xbox است، در توییتر اعلام کرد که با توسعه‌دهنده مجموعه بازی Tomb Raider یعنی Crystal Dynamics همکاری می‌کند. این استودیو در این باره گفت: «تیم‌ها نمی‌توانند شانس همکاری با یکدیگر را از دست بدهند» و اگرچه این عنوان هنوز در مراحل اولیه توسعه است، هر دو «فوق‌العاده هیجان‌زده هستند که از این فرصت منحصر به فرد برای ارائه چشم‌اندازی که از Perfect Dark دارند، استفاده کنند!».

Crystal Dynamics شاید در حال حاضر بیشتر بخاطر توسعه Marvel’s Avengers شناخته شده باشد. با توجه به سابقه این استودیو در زمینه بازی‌های ماجراجویی سوم‌شخص، این موضوع ممکن است تا حدودی غیرمنتظره باشد. با این حال، دارل گالاگر، بنیانگذار استودیو The Initiative، در واقع در Crystal Dynamics کار می‌کرد و حتی در برهه‌ای رئیس این استودیو نیز شد. او در پروژه‌هایی مانند Tomb Raider Legend ،Tomb Raider Underworld و ریبوت 2013  مجموعه Tomb Raider مشارکت داشت. مشخص نیست که Crystal Dynamics چقدر در ساخت عنوان جدید سری Perfect Dark مشارکت خواهد داشت.

به این ترتیب نه تنها تا زمان انتشار این بازی، بلکه حتی تا نمایش گیم‌پلی آن نیز مدت زمان قابل توجهی باقی مانده است. شایعات نشان می‌دهد که همراه با بازی‌های Fable و Avowed، این اثر The Initiative نیز تا سال 2023 منتشر نمی‌شود. بنابراین هنوز زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده است. باید دید در ماه‌های آینده چه جزئیاتی از این بازی منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کارمندان سابق Rockstar و Santa Monica به استودیوی تازه تاسیس مایکروسافت پیوستند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید