بازی The Gunk روز 25 آذر برای PC و کنسول‌های Xbox منتشر می‎‌شود

عنوان سوم شخص اکشن ماجراجویی استودیو Thunderful Games یعنی بازی The Gunk یکی از آثاری بود که از زمان نمایش‌های اولی بسیاری منتظر عرضه آن بودند. دلیل این مساله تنها این نبود که سازندگان این بازی همان سازندگان مجموعه بازی‌های فوق‌العاده SteamWorld هستند که جزو بهترین بازی‌های Metroidvania به شمار می‌آیند. The Gunk بدون نیاز به این پیشینه نیز در نمایش‌هایی که از آن دیده بودیم چشمگیر ظاهر شده بود. Thunderful Games در ابتدا قرار بود این بازی را ماه سپتامبر امسال عرضه کند. پس از یک تاخیر اما حالا آن‌ها اطمینان داد‌ه‌اند که The Gunk تا قبل از پایان دسامبر منتشر خواهد شد. در حال حاضر، تاریخ انتشار تایید شده است.

 بازی The Gunk در 16 دسامبر، یعنی تنها کمی بیشتر از یک ماه دیگر، عرضه می‌شود. این بازی بر روی دو فضانورد تمرکز می‌کند که به سیاره‌ای خطرناک می‌رسند که ماده‌ای فاسدکننده آن را تسخیر کرده است. ساختار گیم‌پلی این بازی بر اکتشاف، بقا، جمع‌آوری منابع و کرفتینگ تمرکز دارد.

در زمان عرضه، بازی The Gunk برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC در دسترس خواهد بود. سال گذشته، الف هارتلیوس، کارگردان بازی، به ما گفت آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی PlayStation یا Switch ندارند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نقد و بررسی بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech | گیلگمش حلبی!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید