نامزدهای The Game Awards 2021 مشخص شدند

بر اساس جدیدترین خبرها، بازی Deathloop با نه نامزدی بیشترین تعداد نامزدی‌ها را از آن خود کرده است.

 فهرست کامل نامزدهای هر یک از سی بخش در The Game Awards 2021 امسال فاش شده و بخش اصلی -بازی سال- دارای لیست جالبی از بازی‌ها است. Deathloop ،It Takes Two ،Metroid Dread ،Psychonauts 2 ،Ratchet and Clank: Rift Apart و Resident Evil Village نامزد بزرگترین افتخار سال در 2021 شده‌اند.

البته که هر سال تنها شش بازی می‌توانند در این بخش نامزد شوند؛ اما بسیاری از چند بازی مطرح نام برده‌اند که می‌توانستند نامزد بهترین بازی سال شوند. قابل توجه ترین بازی صد البته Forza Horizon 5 است که به عنوان بازی‌ای که موفق شده بالاترین امتیاز را امسال در سایت Metacritic در بین عناوین کسب کند ، بازی بسیار مهمی به نظر می‌رسد. سایر بازی‌هایی که هم توسط منتقدان و هم توسط تماشاگران به طور یکسان مورد توجه قرار گرفتند و با این حال در این فهرست حضور ندارند عبارت هستند از: Returnal ،Hitman 3، و Monster Hunter Rise. جالب اینجاست که Cyberpunk 2077 که پس از پایان رویداد سال گذشته عرضه شد و برای حضور در جوایز امسال واجد شرایط است، در بخش بهترین بازی نقش‌آفرینی نامزد شده است.

در همین حال، Deathloop با دریافت 9 نامزدی عنوان بیشترین نامزدی را از در میان نامزدهای The Game Awards 2021 از آن خود کرده است. پس از آن Ratchet and Clank: Rift Apart با شش نامزدی و Psychonauts 2 و It Takes Two حضور دارند که هر کدام پنج نامزدی دارند. Marvel’s Guardians of the Galaxy و Resident Evil Village هر کدام چهار نامزدی دارند. پس از آن نوبت به بازی‌هایی می‌رسد که هر کدام سه نامزدی دارند: Far Cry 6 ،Forza Horizon 5 ،The Artful Escape ،Kena:Bridge of Spirits ،Returnal ،Life is Strange: True Colors. در جایگاه بعدی سه بازی Cyberpunk 2077 ،Monster Hunter Rise و Back 4 Blood هستند که هر کدام دو نامزدی دارند.

در فهرست نامزدهای The Game Awards 2021 در بخش مورد انتظارترین بازی، اسامی Elden Ring ،God of War: Ragnarok ،Horizon Forbidden West، دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild و Starfield به چشم می‌خورد.

رویداد The Game Awards 2021 قرار است 9 دسامبر برگزار شود. البته علاوه بر جوایز، چندین بازی میز قرار است در این مراسم معرفی شده و همچنین اطلاعات جدید درباره بازی‌هایی که قبلاً معرفی‌ شده‌اند نیز منتشر شود. جف کیلی، سازنده و تهیه کننده این مراسم، تایید کرده که حدود 40 تا 50 بازی در این مراسم حضور خواهد داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید