spot_img

بازی The Day Before در ژوئن سال 2022 منتشر خواهد شد

همچنین نسخه کنسول‌های نسل نهم این بازی تایید شد.

MyTona، ناشر، و Fntastic، توسعه‌دهنده، بسیاری را با رونمایی چشم‌گیر و نمایش اولیه عنوان MMO جهان باز خود یعنی بازی The Day Before شگفت‌زده کردند. این بازی ابتدا تنها برای پلتفرم PC منتشر شد و قرار بود در سال 2021 منتشر شود. حالا خبر مهمی برای این بازی از راه رسیده که اطلاعات مهمی را در خود دارد.

نخستین مورد اینکه تاریخ انتشار بازی بر روی PC اعلام شده و این بازی چند ماه به تعویق افتاده است. در حال حاضر قرار است این بازی در 21 ژوئن سال آینده عرضه شود. در همین حال، تصاویر و جزئیات جدیدی نیز از گیم‌پلی بازی منتشر شده که جنبه‌های مختلف بازی را توضیح می‌دهد.

یکی دیگر از اخبار مهمی که در ارتباط با این بازی تایید شد، این است که نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S بازی The Day Before، آنطور که تیم توسعه‌دهنده نیز پیش‌تر تمایل خود را نشان داده بود، نیز تأیید شده است. هنوز هیچ صحبتی در مورد زمان دقیق عرضه بازی بر روی کنسول‌ها وجود ندارد؛ اما بالاخره می‌دانیم که این بازی در حال آماده‌سازی است. باید منتظر ماند و دید در بازار شلوغ بازی‌های آنلاین آیا این بازی MMO با محور زامبی‌ها می‌تواند به موفقیت دست پیدا کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی New World انحصاری پلفترم PC باقی خواهد ماند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید