بازی The Dark Pictures: The Devil in Me آخرین عنوان این مجموعه خواهد بود

تیزری که در انتهای House of Ashes قرار داده شده، این بازی را معرفی می‌کند.

مجموعه بازی ترسناک Supermassive Games و Bandai Namco به نام The Dark Pictures در حال حاضر دارای سه نسخه با نام‌های Man of Medan ، Little Hope و جدیدترین نسخه House of Ashes است. همانند نسخه‌های قبلی، در House of Ashes نیز تیزری برای بازی بعدی این سری وجود دارد.

The Devil in Me چهارمین عنوان در سری The Dark Pictures Anthology خواهد بود. نام این بازی در ماه ژوئیه بر اساس یک علامت تجاری ثبت شده لو رفت. به نظر می‌رسد داستان بر روی یک قاتل سریالی عجیب متمرکز است و چندین صحنه نشان می‌دهد که این فرد افراد زیادی را به روش‌های وحشتناکی کشته است. همچنین یک جسد وحشتناک و پوسیده متحرک نیز در این تریلر دیده می‌شود. نکته جالب این است که این تیزر همچنین ادعا می‌کند که The Devil in Me، آخرین بازی در فصل اول The Dark Pictures خواهد بود.

هنوز مشخص نیست که سازنده این مجموعه بازی چند فصل از این مجموعه بازی ترسناک خواهد ساخت. Supermassive Games اما قبلاً اعلام کرده بود که برای هشت بازی در این سری برنامه دارد. اینکه آیا این توسعه‌دهنده پس از پایان فصل اول استراحت کرده و کمی بیشتر طول می‌کشد تا عنوان بعدی عرضه شود، هنوز مشخص نیست.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Elden Ring به دنبال جذب مخاطبان بیشتری نسبت به Dark Souls هستند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید