The Coalition ظاهراً در حال ساخت یک بازی کاملاً جدید است

این تیم در گذشته اعلام کرده بود که قرار است بازی‌های بعدی خود را به کمک پنجمین نسخه از موتور آنریل بسازند، در حالی که قبلا هم به ساخت یک بازی جدید اشاره شده بود

چند ماه قبل بود که استودیو سازنده‌ی بازی‌های سری Gears، یعنی استودیو The Coalition اعلام کرد که قرار است تا بازی‌های آینده‌ی این شرکت، همگی به وسیله‌ی موتور آنریل ۵ توسعه پیدا کنند. حالا و با نگاهی به پروفایل یکی از کارمندان این استودیو، این احتمال مطرح شده که احتمالاً آن‌ها در حال ساخت یک بازی کاملا جدید هستند. همراه بازی‌نما باشید.

مدتی قبل از اعلام استفاده‌ی استودیو از موتور جدید Epic Games، شایعاتی مطرح بود که به علاقه‌ی استودیو به ساخت یک بازی جدید و کوچک اشاره می‌کرد. طبق ای شایعه، تیم The Coalition مایل بود تا پیش از آغاز روند رسمی توسعه‌ی Gears 6، یک بازی تجربی کوچک بسازد تا با ویژگی‌های موتور جدید، بیشتر از قبل آشنا شود. اما حالا و با توجه به اطلاعات شغلی یکی از کارمندان حاضر در این استودیو می‌توان کمی مطمئن‌تر از قبل گفت که این تیم واقعاً مشغول به ساخت یک IP جدید است.

آقای Pedro Camacho D’Andrea در پورفایل خود در لینکدین قید کرده بود که چند ماهی است که در استودیو The Coalition مشغول طراحی مراحل چندنفره است و این بازی، یک نسخه‌ی جدید از گیرز نیست. البته این اطلاعات الان از پورفایل ایشان حذف شده ولی یکی از کاربران توییتر به نام Klobrille موفق شد تا از آن اطلاعات تصویری تهیه کند. ظاهرا این فرد از ماه فوریه در استودیو مشغول به کار شده.

در روزهای آتی، استودیو The Coalition قرار است تا در یک کنفرانس از دست‌آوردهای بصری خود در کار با Unreal Engine 5 رونمایی کند و اصلا بعید نیست که خبری از بازی بعدی آن‌ها در این کنفرانس به اطلاع همه برسد.

بعد از خریداری شدن حقوق مربوط به بازی‌های Gears توسط مایکروسافت، استودیو The Coalition تاسیس شد و وظیفه‌ی ساخت بازی‌های بعدی سری به عهده‌ی آن‌ها گذاشته شد. این تیم دو بازی اصلی با نام‌های Gears of War 4 و Gears 5 را روانه‌ی بازار کرد و بازی‌های دیگری هم از این جهان ساخت، بازی‌هایی از جمله Gears Tactics که یک بازی استراتژیک نوبتی بود.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید