spot_img

بازی The Ascent بالاخره گزینه‌ی درجه سختی را اضافه کرد

شرکت Neon Giant که توسعه‌دهنده بازی The Ascent است بی سر و صدا یک بروزرسانی برای بازی جدید خود منتشر کرده است که گزینه‌هایی برای درجه سختی به این بازی اضافه می‌کند.

یک هفته از انتشار بازی سایبرپانک اکشن RPG دو شرکت Neon Giant و Curve Digital به نام The Ascent می‌گذرد. حالا توسعه‌دهندگان این بازی در حال کار بر روی به روز رسانی برای رفع مشکلاتی هستند که برای بازیکنان بر روی همه پلتفرم‌ها بوجود آمده است. به نظر می رسد اولین به روز رسانی این بازی حالا بدون هیچ‌گونه سروصدایی منتشر شده است.

بنا به گزارش Pure Xbox، شرکت توسعه‌دهنده Neon Giant بی‌سروصدا یک بروزرسانی برای بازی The Ascent برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S و Xbox One منتشر کرده است که گزینه‌های درجه سختی را به بازی اضافه می‌کند. این گزینه‌ها پیش‌تر فقط در نسخه PC بازی موجود بود.

بازیکنان نسخه PC همچنین از نبود برخی ویژگی‌های خاص در نسخه سرویس Game Pass بازی برخلاف نسخه PC آن خبر داده‌اند و Neon Giant اعلام کرده که در حال رفع این ناهماهنگی ها نیز است.

بازی The Ascent بر روی پلتفرم‌های Xbox Series X/S، Xbox One و PC در دسترس است. این بازی در نوع خود بسیار خوب عمل کرده و در طول آخر هفته عرضه، به فروشی بیش از 5 میلیون دلار رسیده است.

حتما بخوانید