spot_img

جهان بوم نقاشی شماست | بررسی بازی ” Terraria”

برخی عناوین به قدری خوش می‌درخشند و طرفدار پیدا می‌کنند که سازندگان مجاب می‌شوند تا  نسخه‌های متعددی برای آن عرضه کنند. بازی Terraria یکی از این عناوین است.

بازی Terraria که ابتدا در سال ۲۰۱۱ برای رایانه‌های شخصی عرضه منتشر شد، با استقبال گسترده و خوب گیمرها روبه‌رو شد. از طرفی نمره‌های خوبی که این بازی از منتقدین دریافت کرده بود، باعث شد تا تیم توسعه بازی تصمیم بگیرد تا این بازی را برای موبایل‌های هوشمند نیز منتشر کند. نسخه موبایلی بازی نیز دقیقا همان اثر هنری و خلاقانه‌ای است که روی رایانه‌های شخصی دیدیم. البته با توجه به نوع سخت افزار موبایل‌ها و سیستم کنترلی آن‌ها، گیم‌پلی تا حدودی دست خوش تغییر شده است، اما این موضوع باعث نشده تا از بازی لذت نبرید. با ابزارها و سلاح‌هایی که در اختیار دارید می‌توانید دنیای بازی را طبق سلیقه خودتان بسازید و امتیاز جمع کنید. این جهان بوم نقاشی شماست! هر کاری می‌توانید با آن انجام دهید.

تنوع سلاح‌ها، دنیای گسترده و جذاب و البته گیم‌پلی دوست داشتنی باعث شده تا Terraria از هر حیث یک بازی کامل باشد. از نظر گرافیکی نیز بازی بسیار خوب کار شده است. گرافیک پیکسلی بازی، این عنوان را به اثری هنری تبدیل کرده که چشم را نوازش می‌دهد. با اینکه گرافیک بازی پیکسلی است اما جزئیات به کار رفته در آن فوق‌العاده است. موسیقی و صداگذاری بازی نیز این معجون را کامل کرده و در مجموع تجربه‌ای بی‌نظیر را به ارمغان آورده است. اگر به بازی‌های ماجرایی علاقه دارید حتما این اثر را تجربه کنید.

حتما بخوانید