spot_img

دو نسخه جدید از بازی Tekken 7 منتشر شد

بر اساس آخرین اخبار، این دو نسخه Definitive Edition و Originals Edition و به قیمت‌های 100 دلار و 120 دلار به فروش می‌رسند.

دو نسخه جدید برای بازی Tekken 7 توسط Bandai Namco منتشر شده است که شامل بازی پایه و بسته‌های الحاقی آن است. Originals Edition با قیمت 100 دلار و Definitive Edition با قیمت 120 دلار عرضه‌ شده‌اند.

Originals Edition شامل بازی Tekken 7، قابلیت نمایش داده‌های مربوط به فریم‌ها و 12 کاراکتر است که ارجینال جهان این بازی به شمار می‌روند؛ یعنی شخصیت‌های مهمان نیستند. این شخصیت‌ها شامل آنا ویلیامز، الیزا، آرمور کینگ، جولیا چانگ، زافینا، لروی اسمیت، لیدیا سوبیسکا، کونیمیتسو و چند شخصیت دیگر است. Definitive Edition اما شامل بازی پایه و تمام بسته‌های الحاقی منتشر شده تا فصل 4 است.

در این نسخه Ultimate Tekken BOWL، مراحل جدید، لباس‌های اضافی، شخصیت‌های مهمان مانند Geese Howard از Fatal Fury و Noctis از Final Fantasy 15 و بسیاری موارد دیگر به همراه شخصیت‌های اصلی گنجانده شده‌اند. بنابراین اگر تمام محتوای منتشر شده برای بازی Tekken 7 را می‌خواهید، Definitive Edition بلیط ورودی شما است. Tekken 7 در حال حاضر برای پلفترم‌های Xbox One ،PS4 و PC منتشر شده است. برای طرفداران این سری بازی فایتینگ باید گفت که هنوز اخبار رسمی زیادی درباره نسخه هشتم این بازی محبوب در دست نیست.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

فروش Tekken 7 از ۷ میلیون نسخه عبور کرد

بازی Tekken X Street به شکل رسمی لغو شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید