spot_img

بازی‌های ماه سپتامبر سرویس PlayStation Now معرفی شدند

عنوان‌های جذابی قرار است در ماه سپتامبر به این سرویس اضافه شوند.

شاید باورش سخت باشد، اما در حال حاضر در ماه جدیدی هستیم. و خب طبق سنت هر ماه، زمان آن است که سرویس‌های مختلف گیمینگ مجموعه جدیدی از بازی‌ها را ارائه کنند. طبعاً  برخی از بازی‌ها نیز این سیستم‌ها  را ترک می‌کنند که البته این محل بحث ما نیست. لیست بازی‌های سرویس پخش سونی یعنی PlayStation Now برای ماه سپتامبر منتشر شده و دارای ترکیب بسیار جالبی از عناوین متنوع است. از جمله بازی‌های این ماه سرویس، دو شماره 7 در دو فرنچایز ژاپنی متعلق به دو دوره مختلف است.

همانطور که در اوایل ماه اعلام شد، Final Fantasy 7 یکی از اولین عناوین کلاسیک سری Final Fantasy خواهد بود که قرار است به این سرویس بیایند و این بازی اولین آن‌ها خواهد بود. شماره هفت دیگر، Tekken 7 است؛ جدیدترین  بازی این فرنچایز کلاسیک که در حال حاضر نیز بسیاری مشغول آن هستند. این عنوان تا 28 فوریه سال آینده در سرویس PlayStation Now خواهد بود. برای تکمیل این ترکیب، سونی بازی شوتر Killing Floor 2 ، عنوان ماجراجویی مستقل Windbound و دو عنوان RPG بسیار متفاوت یعنی  Pathfinder: Kingmaker و Moonlighter را نیز به این ترکیب اضافه خواهد کرد. جزئیات بیشتر اینجا در وبلاگ رسمی PlayStation قابل مشاهده است.

همه این عناوین از 7 سپتامبر در PlayStation Now برای PlayStation 5 ،PlayStation 4 و PC در دسترس خواهند بود. باید دید در ایونت فردا در جریان PlayStation سونی امکانات جدیدی به این سرویس اضافه می‌کند یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی‌های ماه ژوئن سرویس PS Now مشخص شد

بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Judgment به سرویس PS Now می‌آیند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید