spot_img

پچ نسل جدید برای بازی Dying Light در حال توسعه است

در آستانه عرضه قسمت دوم این بازی، استودیو سازنده به سراغ نسخه جدیدی از بازی اول خواهد رفت.

Dying Light 2 قرار است در ابتدای سال 2022 منتشر شود. بازی تا الان یک بار تاخیر خورده و همچنین گزارش‌هایی مبنی بر عدم پیشرفت توسعه بازی وجود دارد. بنابراین باید دید که سرنوشت این بازی به کجا ختم می‌شود. در همین حال حال به نظر می‌رسد نسخه اصلی این بازی یعنی بازی Dying Light هنوز از طرف سازنده‌اش پشتیبانی می‌شود.

بازی اول از این سری سال‌هاست که از پشتیبانی برخوردار بوده و یکی از بازی‌های سینگل‌پلیری است که بیشترین پشتیبانی از آن شده است. حتی اخیراً نسخه جدیدی به نام Platinum Edition نیز منتشر شده است که قرار است این نسخه از بازی بر روی Nintendo Switch نیز منتشر شود. اما این همه ماجرا نیست. توییتر رسمی این بازی، در پاسخ به سوال مربوط به پچ 60 فریم بازی برای کنسول‌های نسل بعدی، تأیید کرد که تیم سازنده بر روی پچ نسل بعدی برای Dying Light کار می‌کند. هیچ جزئیاتی بیشتری اما در این باره گفته نشد.

Dying Light هم اکنون بر روی پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان و PC در دسترس است و نسخه Nintendo Switch آن در ماه دسامبر عرضه می‌شود. دنباله این بازی یعنی Dying Light 2 Stay Human قرار است در 4 فوریه 2022 برای پلتفرم‌های گفته شده و همچنین PlayStation 5 و Xbox Series X/S عرضه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

عرضه بازی Dying Light 2 تا فوریه 2022 به تعویق افتاد

سیستم مستهلک شدن سلاح‌ها در Dying Light 2 نیز وجود خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید