استودیو Tango Gameworks در حال ساخت بازی‌ای با ژانر متفاوت است

شینجی میکامی از حضور یک تیم جوان و بااستعداد در این استودیو می‌گوید.

از زمانی که Tango Gameworks بازی The Evil Within 2 را منتشر کرده است، مدت زمان زیادی گذشته است. این فاصله زمانی اما سال آینده با انتشار GhostWire Tokyo به پایان می‌رسد. این بازی، یک عنوان اکشن ترسناک ماوراء طبیعی است که در شما را به توکیو امروزی در حالی که تحت حمله نیروهای ماوراء طبیعی قرار گرفته، می‌برد. این استودیو حالا با خرید Bethesda توسط مایکروسافت، به مجموعه جدیدی تعلق دارد. آن‌ها با به کار گرفتن استعدادهای تازه و جوان به آینده می‌نگرند. حالا یک نکته مبهم اما جالب درباره مسیر آینده این استودیو به گوش می‌خورد.

در صحبت با فیل اسپنسر در TGS، شینجی میکامی، بازی‌ساز افسانه‌ای و مشهور که بنیانگذار و مدیر عامل Tango Gameworks است، در مورد آینده این استودیو صحبت‌هایی داشت. او به بازی معرفی نشده این استودیو که جان یوهاناس، کارگردان The Evil Within 2، دست‌اندرکار توسعه آن است، اشاراتی داشت. نکته جالب اما اینجاست که او همچنین به یک بازی دیگر نیز اشاره کرد. میکامی هیچ جزئیاتی درباره آن ارائه نکرد؛ اما گفت که عنوانی کوچکتر است و در ژانری جدید با کارگردان جدید و استعدادهای جوان و تازه‌کار در حال توسعه است.

پیش از این Tango Gameworks فقط بازی‌هایی ساخته بود که ترکیبی از دو ژانر اکشن و ترسناک هستند. بنابرانی حرکت این استودیو با یک تیم کوچکتر به سمت یک ژانر جدید می‌تواند در نوع خود جالب باشد. مانند دیگر استودیوهای تحت نظرBethesda ، Tango نیز در حال حاضر به طور کامل متعلق به مایکروسافت است و توسط آن‌ها اداره می‌شود. این مساله به این معنی است که عناوینی که آن‌ها در دست ساخت دارند، بخشی از اکوسیستم Xbox و همچنین Game Pass خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Tango Gameworks در حال توسعه یک بازی جدید است

در تریلر جدید بازی GhostWire: Tokyo با جهان وحشتناک این بازی بیشتر آشنا می‌شویم

منبعGamingbolt

حتما بخوانید