استودیو Tango Gameworks در حال توسعه یک بازی جدید است

کارگردان بازی The Evil Within 2 بخشی از این پروژه خواهد بود.

در جریان لایو استریم اخیر Xbox در TGS 2021، شینجی میکامی از استودیو Tango Gameworks در کنار فیل اسپنسر، رئیس Xbox، حضور یافت تا اعلام کند که این استودیو عنوان جدیدی در دست توسعه دارد. اگرچه جزئیات بیشتری در این باره فاش نشده، میکامی تأیید کرد که جان یوهاناس روی این بازی کار خواهد کرد.

یوهاناس کارگردان دو بسته الحاقی بازی The Evil Within یعنی The Assignment و The Consequence بود. او کارگردانی The Evil Within 2 را نیز بر عهده داشت که با استقبال خوب منتقدان و گیمرها روبرو شد. نقش او در پروژه جدید ناشناخته است؛ اما میکامی گفت که «با انرژی در حال کار روی یک بازی جدید است.»

استودیو Tango Gameworks در حال کار بر روی GhostWire: Tokyo است که در اوایل سال 2022 برای PS5 و PC منتشر می‌شود. همانند Deathloop از Bethesda، این بازی نیز به مدت یک سال انحصاری کنسول سونی خواهد بود. عنوان ترسناک جدید این استودیو می‌تواند برای پلتفرم‌های Xbox، مانند Starfield، انحصاری باشد. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اطلاعاتی از این عنوان منتشر می‌شود. همچنین TGS 2021 کماکان ادامه داشته و باید دید چه عناوین دیگری قرار است در این نمایشگاه معرفی شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

در تریلر جدید بازی GhostWire: Tokyo با جهان وحشتناک این بازی بیشتر آشنا می‌شویم

منبعGamingbolt

حتما بخوانید