شرکت Take Two در حال توسعه ریمیک یا ریمستر سه بازی است

شرکت Two Interactive که شرکت مادر مجموعه بازی‌های محبوبی همچون GTA و Red Dead Redemption است، ریمستر و ریمیک سه عنوان از آثار این شرکت را در دست توسعه دارد.

به لطف گزارش درآمدهای شرکت Take Two برای سه ماهه اول 2022 فاش شده که این شرکت سه عنوان جدید در دست توسعه داد که ریمیک یا ریمستر عناوین قبلی این شرکت هستند.در قسمت پایین اسلایدی به نام «گزارش محصول (تا 18 مه 2021)»، این شرکت اعلام کرده که «شش نسخه جدید از عناوین قدیمی» در دست توسعه دارد.

از بین این شش عنوان، تا به حال سه تای آن‌ها مشخص شده و به اطلاع عموم رسیده است: Grand Theft Auto 5 Expanded and Enhanced و Kerbal Space Space برای پلتفرم‌های نسل نهم و به علاوه نسخه مستقلی از بازی محبوب هواداران GTA 5 یعنی Grand Theft Auto Online. نام سه بازی اما هنوز مبهم است.

سوالی که برای اکثر گیمرها بعد از شنیدن این خبر پیش می‌آید این است که سه بازی دیگر چه عناوینی هستند؟ حدس و گمان زیادی در این باره زده می‌شود که شرکت‌های تابعه Take Two می‌توانند مشغول چه پروژه‌ای می‌باشند. برخی حدس می‌زنند که ممکن است Rockstar بر روی پروژه نسخه بهبود یافته Red Dead Redemption 2 کار کند و بالاخره بازی جهان باز وسترن خود را به سیستم‌های نسل فعلی وارد کند؛ همانند پروژه‌ای که برای GTA 5 تعریف شده است. برخی دیگر حدس می‌زنند شاید ریمیک یکی از فرنچایزهای مورد علاقه من یعنی BioShock در دستور کار استودیوی Gearbox باشد. در حال حاضر نیم دهه از انتشار آخرین نسخه از این مجموعه یعنی BioShock The Collection می‌گذرد.

Take Two
Red Dead (2010)

Mafia و Bully دو بازی دیگری که گیمرها حدس می‌زنند شرکت Take Two ممکن است به سراغ آن‌ها برود. و البته ریمستر یا ریمیک نسخه اول سری Red Dead هم می‌تواند برای بسیاری از طرفداران Rockstar هیجان‌انگیز باشد. با توجه به اینکه به تازگی بیستمین سالگرد Max Payne، شاهکار سم لیک، را جشن گرفتیم، نسخه بازسازی شده این عنوان هم می‌تواند جزء اهداف Take Two باشد. برخی‌ دیگر حدس می‌زنند که ممکن است چالش‌های اخیر Take Two با کسانی که برای GTA 3 ماد درست می‌کنند، با این ریمیک‌ها بی‌ارتباط نباشد.

اگر این خبر را نشنیده‌اید احتمالاً جالب باشد بدانید که شرکت Take Two چند روز پیش اعلام کرده یک «فرنچایز جذاب جدید» را معرفی خواهد کرد. این بازی نامعلوم قرار است تا پایان سال مالی میلادی یعنی پایان مارچ عرضه شود.

گفته می‌شود استودیو Hangar 13 که توسعه Mafia 3 را بر عهده داشت، روی عنوانی کار می کند که به قرار است ترکیبی از دو بازی Cthulhu و Saints Row باشد.در همین حین استودیو Firaxis توسعه‌دهنده XCOM در حال ایجاد یک بازی استراتژی نوبتی است. این بازی قرار است با محوریت Marvel باشد. با توجه به نامعلوم بودن ماهیت فرنچایز جدید شرکت Take Two، رویداد دیجیتالی Gamescom در ماه جاری، نامزد احتمالی برای معرفی کامل این فرنچایز است.

‌مطالب بیشتری که می‌توانید در این باره در بازی‌نما بخوانید:

بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Judgment به سرویس PS Now می‌آیند

منبعEUROGAMER

حتما بخوانید