spot_img

تصویر جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

انتشار این تصویر پیش از ایونت امشب اتفاق می‌افتد که قرار در ساعت 8:30 شب به وقت تهران از این بازی محتوای جدیدی منتشر شود.

امروز DC FanDome ساعت 20:30 به وقت تهران برگزار می‌شود و انتظار می‌رود جزئیات جدیدی از دو بازی Suicide Squad: Kill the Justice League و Gotham Knights ارائه شود. ما پیشتر آرت ورک‌هایی از هر دو بازی مشاهده کرده بودیم و تایید شده بود که Suicide Squad ویدئوی جدیدی خواهد داشت. Sefton Hill، مدیر بخش خلاق این بازی، دیروز تصویر جدیدی از این بازی را در توییتر خود به اشتراک گذاشت که در آن هارلی کوئین، کاپیتان بومرنگ، King Shark و ددشات را می‌بینیم که در مقابل یک دوربین عکاسی ژست می‌گیرند. این تصویر را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

بنابراین بیشتر از همیشه به نظر می‌رسد که اولین گیم‌پلی از این بازی قرار است به نمایش گذاشته شود. تنها چیزی که می‌دانیم این است که این بازی یک شوتر سوم شخص سوم جهان باز است که بازیکنان می‌توانند بین هر یک از اعضای تیم جابجا شوند. هوش مصنوعی می‌تواند بقیه کارها را انجام دهد یا می‌توانید با دوستان خود به صورت Co-op بازی کنید.

از داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League این را می‌دانیم که برینیاک (Brainiac) به به زمین حمله می‌کند و کنترل ذهن اعضای لیگ عدالت را بدست می‌گیرد. بنابراین، بر عهده تیم شما است که با کاراکترهایی مثل سوپرمن بجنگید و جهان را نجات دهید. Suicide Squad: Kill the Justice League در سال 2022 برای Xbox Series X/S ، PS5 و PC منتشر می‌شود. در ایونت امشب باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود.

همچنین دیشب تیزر کوتاهی از بازی Gotham Knights منتشر شد که آنتاگونیست این بازی یعنی محفل جغدها (Court of Owls) را به طور مختصر نشان می‌داد. این بازی که دیگر عنوان مورد انتظار گیمرها از جهان DC است، قرار است در مارس سال 2022 منتشر شود و به مبارزه یاران بتمن پس از مرگ او با دشمنان مختلف می‌پردازد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

به زودی اطلاعات بیشتری از Gotham Knights و Suicide Squad خواهیم شنید

تصویر جدیدی از Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید