بازی Stray در تابستان 2022 منتشر خواهد شد

بنابر اعلام PlayStation در پاییز شاهد عرضه بازی Cult of the Lamb خواهیم بود.

همراه با بازی بزرگی مثل  God of War: Ragnarok، تعدادی بازی مستقل یا همان ایندی نیز در ماه‌های مانده از سال جاری میلادی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن منشتر خواهد شد. در توئیتی جدید از PlayStation، آن‌ها تأیید کردند که بازی Stray از Annapurna Interactive و We Are OFK از Team OFK در تابستان 2022 عرضه خواهند. بازی Cult of the Lamb از Devolver Digital در پاییز 2022 وارد بازار ویدئوگیم می‌شود.

بازی Stray که توسط استودیو BlueTwelve ساخته شده، بر روی گربه‌ای که از خانواده خود جدا شده و در شهری با محیط سایبرپانکی و پر از ربات، تمرکز دارد. این گربه با یک هواپیمای بدون سرنشین کوچک به نام  B12 همراه شده تا با یکدیگر پرده‌ از رمز و رازهای شهر بردارند و شاید از آن فرار کند. We Are OFK به گروه موسیقی ایندی Ofk می‌پردازد و در آن جزئیاتی درباره مواجهه اعضای این گروه و در نهایت  انتشار اولین EP را در لس آنجلس می‌بینیم. این بازی شامل پنج قسمت انیمیشن تعاملی به همراه پنج موزیک ویدئو از آهنگ‌های اجرا شده توسط گروه است.

Cult of the Lamb توسط Massive Monster ساخته شده و ‌بره‌ای تسخیر شده را نشان می‌دهد که از مرگ نجات یافته و حالا به سراغ ساخت فرقه خود می‌رود. در این بازی باید منابع جمع‌آوری کرده و ساختمان بسازید. جمع‌آوری پیروان ، انجام آیین ها و در نهایت مبارزه با رهبران سایر فرقه‌ها نیز بخش دیگری از بازی است.

Stray و We Are OFK برای PS4 ،PS5 و PC منتشر خواهند شد. Cult of the Lamb روی پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد. برای جزئیات بیشتر و تاریخ انتشار قطعی باید منتظر اخبار بیشتر در ماه‌های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Deathverse: Let it Die در بهار 2022 برای PS4 و PS5 منتشر می‌شود

جزئیات بیشتری از بازی Little Devil Inside منتشر شد

بازی Star Ocean: The Divine Force در سال 2022 عرضه خواهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید