محتواهای اضافی بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin مشخص شد

Season Pass این بازی شامل سه ماموریت بوده و همچنین پاداش‌هایی برای پیش‌خرید این عنوان در نظر گرفته شده است.

تاریخ انتشار بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin که محصول جدید Square Enix است، هفته گذشته همراه با انتشار نسخه آزمایشی جدید برای PS5 و Xbox Series X/S اعلام شد. همچنین نسخه Digital Deluxe Edition که با قیمت 90 دلار به فروش می‌رسد، تأیید شد. در این نسخه  مینی OST دیجیتالی، Season Pass و آرت بوک دیجیتال در کنار بازی اصلی در اختیار خریدار قرار می‌گیرد حالا به لطف فهرست‌های  فروشگاه PlayStation، جزئیات جدیدی برای Season Pass بازی منتشر شده که شامل سه «ماموریت اضافی» است.

این ماموریت‌های شامل شامل «آزمون‌های دراگون کینگ»، «سرگردان بر شکاف» و «آینده متفاوت» است. با توجه به نحوه مدیریتی که پیشتر از Team Ninja در سری Nioh دیده‌ایم، ممکن است مودهای New Game Plus و مکانیک‌های اضافی برای بازیکنانی که به پایان بازی رسیده‌اند، نیز وجود داشته باشد. همه نسخه‌های دیجیتالی بازی، 72 ساعت دسترسی زودهنگام به بازی و همچنین سلاح‌های Braveheart و Lustrous Shield را در صورت پیش‌خرید بازی برای خریداران فراهم می‌کنند.

همچنین سلاحی به نام Rebellion sword نیز در دسترس کسانی قرار خواهد گرفت که بازی را قبل از 18 آوریل 2022، ساعت 11:59 شب (به وقت محلی) خریداری کنند. همچنین به نظر می‌رسد خرید بازی بر روی PS4 یا PS5 از این پاداش برخوردار که شما به نسخه مخصوص هر کدام از دو کنسول بدون هزینه اضافی‌تری برای دسترسی خواهید داشت. احتمالاً دارندگان این دو کنسول از چنین مزیتی خوشحال خواهند شد.

بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin در 18 مارس 2022 برای Xbox Series X/S ،Xbox One PS4 ،PS5 و PC منتشر می‌شود. آخرین نمایش این بازی، ویدئویی از گیم‌پلی این عنوان بود که در جریان نمایشگاه ویدئو گیم توکیو به نمایش درآمد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Square Enix فهرست برنامه‌های خود برای نمایشگاه ویدئوگیم توکیو را مشخص کرد

گیم‌پلی بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin نمایش داده شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید