طراح ارشد Starfield می‌گوید این بازی گیمرها را شگفت‌زده خواهد کرد

امیل پاگلیارولو در مصاحبه با Bethesda از پیشرفت‌های این بازی می‌گوید.

به خاطر بازی Starfield استودیو Bethesda Softworks در سال جاری انتظارات زیادی را معطوف خود کرده است. این RPG فضایی از زیبایی‌شناسی جدیدی بهره می‌برد که از با عنوان پانک-ناسا یاد می‌شود. هدف این بازی قرار است یک تجربه نقش‌آفرینی «کامل‌»تر از عناوین قبلی این استودیو باشد. در مصاحبه جدیدی که در وبسایت رسمی Bethesda منتشر شده، امیل پاگلیارولو، طراح ارشد Starfield و نویسنده آن، در مورد معنایی که این بازی برای او داشته و همچنین تاثیراتی که در مسیر ساخت آن گرفته، صحبت کرده است.

پاگلیارولو که سابقه کار بر روی فرنچایزهایی همچون Elder Scolls و Fallout را نیز دارد، در این مصاحبه اشاره می‌کند که اینکه بخواهید اولین IP جدید Bethesda را در 20 سال اخیر بسازید، «یک چیز» است؛ اما اینکه واقعاً دست به کار آن شوید، «یک داستان متفاوت است». پاگلیارولو در این باره می‌گوید: «تماشای اینکه Starfield از یک توده بی‌شکل کم کم به بازی‌ای چنین شگفت‌انگیز تبدیل می‌شود، واقعاً هیجان‌انگیز بود. همچنین اینکه به حوزه‌های جدید بسیاری سرک می‌کشیدیم نیز هیجان خود را داشت. هنگامی که شما در حال کار بر روی یک بازی هستید، نقطه‌ای وجود دارد، به ویژه در اوایل کار، که فقط با یک توده بی‌نظم از چیزها طرف هستید؛ و تعجب‌آور نیست! توسعه بازی‌ها همیشه از چنین نقطه آغاز می‌شود».

طراح ارشد Starfield می‌افزاید: «اما پس از آن به نقطه‌ای می‌رسیم که سیستم‌های داخل بازی فعال می‌شوند و همه چیز شروع به کار می‌کند و تبدیل به آن چشم‌اندازی می‌شود که وقتی اولین بار در این سفر دیوانه‌وار قدم گذشتید، داشتید. وقتی این اتفاق برای Starfield افتاد، چنین حالتی داشتیم: “وای! عجب بازی خاصی! پلیرها قرار است حسابی شگفت‌زده شوند!” حالا فقط باید کار را تمام کنیم».

تیم Bethesda از بسیاری از بازی‌های دیگر الهام گرفته است. پاگلیارولو در این باره می‌گوید: «همیشه چیزی وجود دارد که الهام‌بخش یا محرک من شود. من واقعاً عاشق تجربه بازی‌هایی هستم که موقع بازی کردن آن‌ها سرم را تکان می‌دهم و می‌‌گویم “وای. من می‌دانم که آن‌ها چطور این کار را کرده‌اند و این یک دستاورد دیوانه‌وار است.” جدیدترین بازی‌های Spider-Man برای من اینطور بوده‌اند… و یا Cyberpunk. ساختن یک محیط غول‌پیکرِ جهان باز مثل نایت سیتی؟ اصلاً کار آسانی نیست! کار آن‌ها واقعاً خیره‌کننده است!»

Starfield در حال حاضر قرار است در تاریخ 11 نوامبر/20 آبان برای PC و Xbox Series S/X منتشر شود. این بازی همچنین در روز عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد. تاد هاوارد، رییس Bethesda، وعده داده که در تابستان 2022 چیزهای بیشتری از این بازی خواهیم دید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

توسعه بازی Starfield در سال 2021 پیشرفت بسیار خوبی داشته است

بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

سری جدید تصاویر بازی Starfield احتمالاً به یکی از گروه‌های مختلف بازی اشاره دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید