بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

این بازی حدوداً دو برابر Skyrim دیالوگ خواهد داشت و همچنین به طور کامل با زبان ژاپنی صداگذاری خواهد شد.

اگرچه در نمایش Xbox در TGS 2021 چیزهای جدید زیادی به چشم نمی‌خورد، مایکروسافت اما اطلاعات جدیدی را نیز منتشر کرد داشت. تاد هوارد، از استودیوی بازی‌سازی Bethesda، که در حال حاضر کارگردانی Starfield را نیز بر عهده دارد، در این نمایش حضور پیدا کرد. هوارد فاش کرد که RPG فضایی و  علمی-تخیلی این استودیو، 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت.

همچنین بازی قرار است به طور کامل به زبان ژاپنی با صداگذاری کامل . بومی‌سازی شود. این موضوع در بازی Redfall از استودیو Arkane نیز به چشم خواهد خورد. از نظر میزان گفتگوها، Fallout 4 دارای 110،000 خط بود دیالوگ بود. بازی The Elder Scrolls 5 Skyrim حدود 60،000 خط دیالوگ داشت، که همه آن‌ها به طور کامل صداگذاری شده بودند. با اینکه لزوماً چنین چیزی نشان‌دهنده اندازه بازی نیست، اما نشانه‌ای این است که محتوای داستانی زیادی در انتظار ما خواهد بود.

 Starfield به طور انحصاری برای Xbox Series X/S و PC در حال توسعه است. این بازی شدیداً موردانتظار، قرار است در 11 نوامبر 2022 منتشر شود و روز اول عرضه در Xbox Game Pass منتشر خواهد شد. ماه گذشته جزئیات مکان‌های مختلف بازی توسط Bethesda فاش شد که می‌توانید در لینک زیر در بازی‌نما درباره آن بیشتر بخوانید. همچنین چندی پیش آرون گرینبرگ، مدیر کل بازاریابی Xbox، در توییتر اعلام کرد که Starfield به طور انحصاری و تنها برای Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. او تاکید کرد که این بازی روی هیچ پلتفرم دیگری منتشر نمی‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Starfield قطعاً برای PS5 عرضه نخواهد شد؛ تاکید دوباره Bethesda و مایکروسافت

ویدئوهای جدید بازی Starfield لوکیشن‌های مختلف این بازی را نشان می‌دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید