ویدئوهای جدید بازی Starfield لوکیشن‌های مختلف این بازی را نشان می‌دهد

این ویدئوها اطلاعات بیشتری درباره داستان و همچنین سه شهر به نام‌های نیو آتلانتیس، نئون و آکیلا نشان می‌دهند.

بازی Starfield حضور بسیار کوتاهی در E3 امسال داشت. اما با توجه به اینکه به عرضه این بازی هنوز بیش از یک سال دیگر زمان باقی مانده، Bethesda و مایکروسافت زمان زیادی برای افزایش بازاریابی برای این بازی بازی و ارائه جزئیات بیشتر برای عنوان RPG فضایی خود دارند. در همین حال به لطف سه ویدئوی جدید به نام Location Insightsکه به معرفی سه شهر از جهان Starfield با جزئیات می‌پردازند، موضوعات جالبی کم کم مشخص می‌شود.

در این ویدئوها از بازی Starfield ایستگاه فضایی نیو آتلانتیس (New Atlantis) را می‌بینیم که پایتخت مستعمرات متحده (یا UC) است. این گروه قدرتمندترین جناح سیاسی و نظامی در بازی است که البته باید گفت به طور کلی تعداد این گروه‌ها و جناح‌ها در بازی کم نیست. به نظر می‌رسد این مکان همچون دیگ جوشانی است که شهروندان از هر نژاد و عقیده‌ای در آن زندگی می‌کنند و در حکم پایتخت قدرت کهکشان است. بعد از آن نوبت به نئون (Neon) می‌رسد که اساساً یک سکوی غول‌پیکر ماهیگیر در جهانی دریایی است و حالا به عنوان لانه‌ای برای مصرف مواد مخدر تغییر ماهیت داده است. این ماده مخدر از ماهی بسیار خاصی که در این سیاره پیدا می‌شود ساخته شده و در هیچ جای دیگر کهکشان بازی Starfield قانونی نیست.

سرانجام نوبت آکیلا (Akila) پایتخت گروه Freestar است که کنفدراسیونی متشکل از سه سیستم ستاره‌ای متمایز است. این شهر محصور شده توسط زمین هایی احاطه شده که در آن حیوانات درنده بیگانه به تعداد بالا حضور دارند و بنابراین مردم تمایل دارند پشت دیوارها بمانند. هر یک از این ویدئوها همچنین تصاویر هنری جدیدی را نشان می‌دهد که شهرها را به تصویر می‌کشند. همچنین نکات جالب و کوچکی نیز درباره داستان بازی Starfield در این ویدئوها می‌شنویم.

Starfield در تاریخ 11 نوامبر 2022/ 20 آبان 1401 برای Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود. بازیکنان می‌توانند انتظار تجربه ای عظیم با تأکید بیشتر بر نقش‌آفرینی را نسبت به برخی بازی‌های اخیر Bethesda داشته باشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش Starfield بدون ابزارهای سینمایی ساخته شده بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید