ویدئو جدید بازی Starfield از واقع‌گرایانه بودن این عنوان RPG می‌گوید

در جدیدترین ویدئویی که از این بازی منتشر شده، کارگردان آن تاد هاوارد از فضای واقع‌گرایانه آن می‌گوید.

ویدئو جدید بازی Starfield توسط Bethesda منتشر شده که در آن می‌توانیم بحث و گفتگو بین تاد هاوارد، کارگردان بازی، مت کاروفانو، کارگردان هنری، و آنجلا برودر، مدیر استودیو، را شاهد باشیم. آن‌ها در مورد روند توسعه بازی‌ها در Bethesda Game Studios، تاریخچه آن و اینکه چگونه همه این‌ها در شکل دادن به Starfield نقش دارند، صحبت می‌کنند.

ایده‌ها و اهداف زیادی برای ساخت بازی‌های Bethesda وجود دارد. به نظر می‌رسد اما موضوع وحدت‌بخش، فراهم آوردن این امکان برای پلیرها است که داستان‌های خود بسازند. آنطور که در ویدئو جدید بازی Starfield سازندگان این عنوان می‌گویند، در حالی که The Elder Scrolls 5: Skyrim محیط فانتزی‌تری را ارائه می‌دهد، Starfield واقع‌گرایانه‌تر و زمینی‌تر است. بازیکنان می‌توانند انتظار چیزهایی مانند تماشای طلوع و غروب خورشید را داشته باشند، و هاوارد همچنین در مورد دو لحظه «گام به بیرون» در بازی صحبت می‌کند؛ اگر چه هیچ چیزی از داستان بازی را لو نمی‌دهد.

Starfield در 11 نوامبر 2022 برابر با 20 آبان 1401 منتشر می‌شود و به طور انحصاری برای Xbox Series X/S و PC در دسترس خواهد بود. این بازی روز اول عرضه در سرویس Xbox Game Pass نیز منتشر خواهد شد. قرار است یک نمایش کامل از این بازی در تابستان 2022 شاهد باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

از بازی Starfield ویدئوی جدیدی درباره محیط و داستان بازی منتشر شد

عرضه بازی Starfield در همان تاریخ اعلام شده خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید