سری جدید تصاویر بازی Starfield احتمالاً به یکی از گروه‌های مختلف بازی اشاره دارد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، در ماه‌های آینده شاهد اطلاعات جدیدتری از این بازی مورد انتظار خواهیم بود.

بازی Starfield اواخر امسال عرضه می‌شود و حتی با وجود اینکه ماه‌ها تا انتشار آن باقی مانده است، اما Bethesda جزئیات این بازی را با تریلرهای متمرکز بر داستان و کانسپت آرت‌هایی که اینجا و آنجا منتشر شده، به نمایش گذاشته است. صد البته اطلاعات و تصاویری نیز به بیرون درز پیدا کرده و تصاویری از بیلد 2018 بازی به طور خاص بارها و بارها به بیرون درز پیدا کرده است. به تازگی یک سری دیگر از تصاویر بازی Starfield از طریق Reddit به بیرون درز پیدا کرده است.

این تصاویر اشیا و بناهای مختلفی را که در بازی شاهد خواهیم بود، نشان می‌دهد. سازه‌ها و ایستگاه‌های فضایی بیشتری در این تصاویر نشان داده شده و همچنین تصویر ایستگاهی با گنبد طلایی را می‌بینیم که در زیر نیز آورده شده است. لوگوی شرکتی به نام Axion Energy  نیز قابل مشاهده است که احتمالاً یکی از چندین گروه حاضر در این بازی خواهد بود.

در ادامه سال جاری اطلاعات بیشتری از بازی Starfield را شاهد خواهیم بود. Bethesda در حال حاضر قصد دارد در تابستان محتوای بیشتر از این بازی RPG علمی-تخیلی را به نمایش بگذارد. این بازی در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان سال آینده) برای Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود. Bethesda و تاد هاوارد درباره قطعی بودن این تاریخ اطمینان کامل دارند. احتمالاً به زودی شاهد تعداد بیشتری از تصاویر بازی Starfield نیز خواهیم بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

توسعه بازی Starfield در سال 2021 پیشرفت بسیار خوبی داشته است

بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

ویدئو جدید بازی Starfield از واقع‌گرایانه بودن این عنوان RPG می‌گوید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید