توسعه بازی Starfield در سال 2021 پیشرفت بسیار خوبی داشته است

در ویدئوی جدیدی که از استودیوی سازنده این بازی منتشر شده، تاد هاوارد از اشتیاق خود برای نمایش دیگری از این بازی می‌گوید.

از انتشار ویدیوهای جدیدی که نماهای جذابی از داستان دنیای Starfield را ارائه می‌دهند تا کانسپت آرت‌هایی از محیط‌های سرسبز و زیبا، Bethesda در چند هفته اخیر بخش‌هایی از جزئیات RPG آینده خود را اینجا و آنجا منتشر کرده است. با این حال، به جز تریلر رونمایی در E3، ما چیز دیگری از بازی Starfield ندیده‌ایم. تاد هاوارد، کارگردان این بازی، اما می‌گوید که انتظار ما قرار نیست طولانی‌تر شود.

هاوارد در یک کلیپ تبریک تعطیلات که توسط استودیوی بازی‌سازی Bethesda در یوتیوب آپلود شده گفت که توسعه بازی Starfield در سال 2021 پیشرفت خوبی داشته و در سال 2022 شاهد اطلاعات و جزئیات بیشتری از این بازی خواهیم بود.

هاوارد می‌گوید: «تیم ما امسال در توسعه بازی Starfield قدم‌های بزرگی برداشته است.برای اینکه پیشرفت‌های خود را در سال آینده به شما نشان دهیم، لحظه‌شماری می‌کنیم.»

هر چند اخیراً جزئیات کمی از این بازی منتشر شده است، با این حال هاوارد همچنین گفت که برنامه فعلی در Bethesda نمایش مفصل‌تری از Starfield در تابستان 2022 است که ممکن است نشان‌دهنده این باشد که بازی در E3 یا نزدیک به آن نمایش داده می‌شود.

در حال حاضر قرار است بازی Starfield روز 20 آبان 1401 برای PC و Xbox Series X/S منتشر شود. اینکه آیا بازی واقعاً به این تاریخ عرضه می‌رسد، پرسشی است که ذهن بسیاری از گیمرها را به خود درگیر کرده است. با این حال Bethesda کاملاً مطمئن است که چنین اتفاقی رخ خواهد داد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

ویدئو جدید بازی Starfield از واقع‌گرایانه بودن این عنوان RPG می‌گوید

عرضه بازی Starfield در همان تاریخ اعلام شده خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید